Havai Fişek Ziyafeti

Havai Fişek Ziyafeti

Boğaziçinde yıldız yağmuru

Dünyanın birçok yerinde yapılan havai fişek gösterileri gibi bir gösteri seyretmeye hazır mısınız? Değilseniz, havai fişekleri nereden seyredeceğinize karar vermek ve havai fişek fotoğrafı nasıl çekilir öğrenmek için önünüzde dört kocaman gün var.

Ä°stanbul Büyük Å?ehir belediyesi Cumhuriyetin 84. yılı kutlaması için çok büyük bir lazer ışık ve havai fişek gösterisi planlıyor. 29 Ekim gecesi Ä°stanbul semaları Cumhuriyete yakışır yıldızlarla aydınlanacak. Ben son bir aydır heyecanla bekliyorum. Siz de kaçırmayın…

Kalıcı bağlantı

Related Posts

7 Responses to Havai Fişek Ziyafeti
 • Burçin

  Bu harika bir haber. Gidip çekebilmeyi çok isterim mümkün olursa. Olmazsa senin fotolara bakarım artık 🙂

 • Burçin

  Teleobjektif olmadan güzel çıkar mı ki?

 • Devletşah

  Burçinciğim;

  Belediye’nin sitesindeki bazı fotoğraflar geniş açı ile çekilmiş. Tele objektif ile köprüyü tamamen görmek mümkün değil…

 • Müge

  Ben şimdiden bilet satışlarına başladım, bizim balkon için 🙂

 • moonsun11

  Istanbul’da olup o gosterileri birebir izlemeyi ne cok isterdim :))
  Sevgili Devletsah, bu arada sayfana bayiliyorum, muhetesemsin 🙂 Bu kadar genis kapsamli bir sayfa daha gormedim, basarilarinin devamini diliyorum :)) Bu arada komsum olur musun? seni sayfama eklemek isterim 🙂 Sevgiler.

 • hayzer

  bu havai fişek meselesine başka bir yönden bakmaya ne dersiniz.çırağan da oturan biri olarak gerçekten bıktık.milyonlarca doları havaya fırlatıp hergün aynı yanıp sönen ışıklara bak.sonrada ortalığı saran barut kokusu gibi bir kokuya dayan.o sırada çoktan uykuya dalan zavallı kuşların ki,yıldız parkı bir sürü hayvanın aynı zamanda barınağı.kaçış ve çığlıklarını dinle.sevinmek için keşke havai fişeklere değil gerçek mutluluk nedenlerine sahip olsak.

 • havva

  bu gösteriye bir yandan evet harika olmuş türkiyeye bu yakışır diyorum bir yandanda 15 dakıkalık göz ziyafeti için trilyonların heba olduğunu düşünüyorum helede gelişmekte olan bir ülkede yaşadığımızdan bir sürü yardıma muhtaç insan varken bu gösteriyi yersız buluyorum.

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER