Lara St John – The Six Sonatas and Partitas 1

Lara St John – The Six Sonatas and Partitas 1

[kml_flashembed movie="http://magnatune.com/img/magnatune_player.swf?playlist_url=http://magnatune.com/artists/albums/lara-sonatas1/hifi.xspf&autoload=true&autoplay=true&playlist_title=CD1%20-%20Bach%20-%20The%20Six%20Sonatas%20and%20Partitas%20for%20Solo%20Violin%20:%20Lara%20St%20John" width="500" height="120" wmode="transparent"/]

Daha önce “Bach Violin Concertos” albümünü yayınladığım Lara St John’un yeni albümü 2 CD’den oluşuyor. Sanatçı hakkında geniş bilgiyi daha önce yayınladığım yazıdan okuyabilir, bu albümün 2. CD’sini de buradan dinleyebilirsiniz.

Albümün telif haklarını görmek için tıklayın.

Kalıcı bağlantı

Related Posts

6 Responses to Lara St John – The Six Sonatas and Partitas 1
 • aysu

  bence bu kadın harika biri..onun sayesinde klasik müziğe olan tutkum arttı..hem çok da harika çalıyo o çalarken mutluluğa erişiyorum desem yeridir..

 • sema

  onu çok sevıyorum ve insanı dinlendiriyor huzur buluyorum ayrıca tutkunuyum keşke bende çalabilseydim sizi çok seviyorum

 • hakan

  sabah olmuş. 6.46…
  okumaktan şişmiş gözlerimi ve zihnimi dinlendirmek için bach dinleyeyin dedim, tesadüfler beni bu siteye getirdi. sadece müzik değil; yemek, dil pek çok ilgi alanına hitap eden ender ve güzel bir yerdeyim. burayı hazırlayıp sessizce bize (kullanıcılara) bırakan siz güzel insanlara teşekkür ederim.

  not: bazı albümleri dinleyemedim. belki bendendir sorun ama yine de yazayım.
  sevgi ve saygıyla…

 • aydın

  her bilgisayar açılışında mutlakka sitenizden bir yudum müzik içiyorum.müzik parçaları bir harika.

 • Mon Cher Regina

  Harikulade . .

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER