Philips'ten hediye kazan!

Philips'ten hediye kazan!

Mutfak aletlerinden kişisel bakım ürünlerine -ki son zamanlardaki favorim Sonik Saç Düzleştirici HP 4666-, televizyondan müzik setine, telefondan ampule kadar her alanda hayatımızı kolaylaştıran Philips’ten 50 YTL’lik hediye çeki kazanmak ister misiniz?

Yemek.Name

Yemek.Name’yi arkadaşlarınıza hediye edin, Philips’ten hediye çeki kazanın!

Philips ve FikriMühimle beraber düzenlediğimiz bu ilk kampanyaya katılmak için yapmanız gereken tek şey 10 arkadaşınızın ücretsiz olarak Yemek.Name dergisi abonesi olmasını sağlamak. 10 arkadaşını Yemek.Name dergisi abonesi yapan ilk 30 kişi Philips’ten 50YTL’lik hediye çeki kazanacak.

Haydi hemen arkadaşlarınızı abone yapın, hediye çeklerinden birisini siz kazanın…

Philips Logo Fikri Mühim

1.Adım: 10 Arkadaşını Yemek.Name Dergisi’ne ücretsiz abone yap!

Yemek.Nâme dergisine ücretsiz abone yapabilmek için, arkadaşınızın e-posta adresini aşağıdaki kutuya yazıp gönderin. Sonra tekrar bu sayfaya gelip 2. arkadaşınızın e-posta adresini yazıp gönderin. Bu işlemi en az 10 arkadaşınız için tekrarlayın.
Arkadaşınızın E-posta Adresi:

2.Adım: İletişim Bilgilerini bana gönder!

Philips’ten hediye çeki kazanıp kazanmadığını bildirebilmem için philips@yemek.name adresine bir e-posta gönder. Bu e-postada:

  1. Adını Soyadını
  2. Telefon numaranı
  3. Adresini
  4. Abone yaptığın arkadaşlarının e-posta adreslerini

yaz.

3.Adım: Bekle!

Bana gönderdiğin arkadaş listesindeki e-posta adreslerine bir aktivasyon mesajı gönderilecek. Aktive olan abone sayısı 10 kişiyi geçerse hediye çekine listesine gireceksiniz. Eğer ilk 30 kişiden biriyseniz çekiniz adresinize postalanacak.

*Sadece Türkiye’den adresler kampanyaya katılabilir.

Kalıcı bağlantı

Related Posts

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER