Jami Sieber – Lush Mechanique

Jami Sieber – Lush Mechanique

[kml_flashembed movie="http://magnatune.com/img/magnatune_player.swf?playlist_url=http://magnatune.com/artists/albums/sieber-lush/hifi.xspf&autoload=true&autoplay=true&playlist_title=Lush%20Mechanique%20:%20Jami%20Sieber" width="500" height="120" wmode="transparent"/]

Jami Sieber

Elektro ve akustik çellist, vokalist ve besteci Jami Sieber‘in çıkış yaptığı 1994 tarihli ilk albümünü yayınlıyoruz bugün.

Sieber’in eğitimi klasik müziğe dayanıyor fakat caz, folk, rock, doğaçlama ve avant garde gibi müzik türlerinden de etkileniyor. Pek çok başarılı müzisyen gibi o da bir çeşit seyyah ve müzikal gelişimini Çin, Rusya, Hırvatistan, Kosova, Bosna, İtalya, Fransa ve son olarak Tayland’da sürdürmüş. Lampang’daki Tayland Fil Orkestrası’yla tanışmış ve ortak projeler yapmışlar.

Sanatçının TV ve sinema için yaptığı çalışmalar da var. Bunlardan birini, 2004 tarihli Hidden Sky albümünü de dinleyebilirsiniz.

Albümün telif haklarını görmek için tıklayın.

Kalıcı bağlantı

Related Posts

8 Responses to Jami Sieber – Lush Mechanique
 • sarasavas

  tamam tamam nasıl oldu anlamadım ama mozilla.da kendiliğinden açıldı şu anda surrender.ı dinliyorum gerçekten çok güzelmiş çok teşekkürler! 🙂

 • Emine

  Harikasınız .. Ömrünüze bereket .. Çok iyi ..

 • Şehrzad DAVUDİ

  Uzun süredir bir site bu kadar beni etkileyip doyurmamıştı….karnım açıkmıştı yemek tariflerinden girip karnımı doyurdum…sonra ruhum açıktı müzikleri dinlemeye başladım ve doymak anlamsız geldi mest oldum…ellerinize sağlık iyiki varsınız ve iyi ki uğraşmışsınız

 • dilek

  dinlediğim en güzel çello müziklerinden biri daha. hakikaten huzur buluyorum bu notolarda, duygularımı bıraktım notoların akışına.

 • nevin

  SEVGİLİ DEVLETŞAH
  BEN SİTENİZDEKİ YEMEK TARİFLERİNDEN YARARLANIYORDUM.MÜZİK BÖLÜMÜNÜ YENİ KEŞFETTİM.ELLERİNİZE SAĞLIK.PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

 • sevgi

  güzel bir site.tavsiye edilen müzikler çok hoş.elinize yüreğinize sağlık….

 • tuncay yılmaz

  çok özür dilerim ama ben müzik dinlemeyi başaramadım.nasıl parçaları dinleyebilirim?play düğmesi falan göremedim…

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER