Sıfır Dediğimde…

Sıfır Dediğimde…

Sıfır Dediğimde

Bundan 653 gün önce yazdığım bir yazının giriş kısmında şunları demiştim: “Mahkum… Bu bir filmin adı olacak. Belki de olmayacak. Sitenin takipçilerine bağlı.”

İşte o günden bugüne Mahkum projesinde birçok adımlar atıldı. Eylül ayının yağmurlu günlerinde çekimler yapıldı. Çekimleri laboratuvar çalışmaları, montaj, afişlerin tasarlanması, fragman hazırlanması gibi pekçok hummalı çalışma takip etti. Bütün bunlar adım adım sitede paylaşıldı, tartışıldı.

Sonra ne mi oldu? Oktay Kaynarca, Hazım Körmükçü, Görkem Yeltan, Damla Tokel, Özge Özder ve Semih Sergen’in rol aldığı bu Gökhan Yorgancıgil filminin adının “Sıfır Dediğimde” olmasına karar verildi.

İlk gününden bu yana heyecanla takip ettiğim, üzerinde düşündüğüm, fikirlerimi paylaştığım bu proje yavaş yavaş sona yaklaşırken beni heyecana sürükleyen fragmanı sitelerinde yayına girdi.

Set fotoğraflarını çekme hayallerim tam o günlerde Ankara’ya taşındığımız için gerçekleşememişti. Buna rağmen filmin künye kısmında bana teşekkür edildiğini gördüğümde o kadar şaşırdım ve sevindim ki anlatmam mümkün değil. Esasında bana bu kadar değişik bir tecrübe yaşattıkları için benim onlara teşekkür etmem lazım. Umarım filmin ilk gösteriminin fotoğraflarını çekmem mümkün olur… Belki de o gün gelecek hafta konuk yazarımız olacak filmin yönetmeni Gökhan Yorgancıgil ile bir röportaj bile yapabilirim. Kim bilir?

Linkler
Kalıcı bağlantı

Related Posts

2 Responses to Sıfır Dediğimde…
Yorum yapın

YORUMU GÖNDER