Yemek.Nâme Takvimi

Yemek.Nâme Takvimi

Yemek.Name Takvimi

Sizlere Yemek.Nâme’nin diş kirası olarak bir takvim hazırladık. Öncelikle takvimde ramazan için hazırladığım menüleri bulacaksınız. Her gün için bir menü… Tabi İstanbul için imsak ve iftar saatleri de takvime işlenmiş durumda.

Menüleri hazırlarken Yemek.Nâme‘nin bu sayısında Dr. Turgut Betin’in dikkatimizi çektiği konulara riayet ettik. Sebze ve et yemeklerini dengeli olarak dağıtmaya çalıştık. Ramazanda pek çok kişinin iki gün üst üste aynı yemeği yemekten hoşlanmadığını göz önüne alarak menülerimizde pilav dışında tekrar eden hiçbir yemek bulundurmadık. Menülerimizde 127 farklı yemek göreceksiniz. Bunların bir kısmı Devletsah.com’da, bir kısmı Yemek.Nâme’de mevcut. Diğer bir kısmı da ramazan müddetince Devletsah.com’da yayınlanacak.

Tabi bu menüleri fikir vermesi açısından oluşturduğumuzu söylemeliyiz. Yemek çeşitlerini hatırlatmak, ne ne ile iyi gider, bugün ne yapsam gibi sorulara cevap olmaktı maksadımız. Umarız faydalı olur.

Takvimimizin ömrü Ramazanla beraber sona ermiyor. Yemek ile ilgili bütün faaliyetler bu takvimde yer almaya devam edecek. Fuarlar, festivaller, kurslar… Aklınıza yemek ile alâkalı ne gelirse. Sizden de bu konuda destek bekliyoruz. Gözünüze çarpan etkinlikleri bize bildirin, takvimimizde yayınlayalım. Böylece ortak ajandamız gelişip daha faydalı hale gelsin…

Takvimi isterseniz masaüstü olarak kaydebilirsiniz. O internete her bağlandığınızda kendisini günceller. Ya da isterseniz sitenizden yayınlayıp okuyucularınızla paylaşabilirsiniz. Bu konudaki bütün detaylı bilgiye Yemek.Name sitesindeki takvim sayfasında.

Kalıcı bağlantı

Related Posts

14 Responses to Yemek.Nâme Takvimi
 • hande azap

  mrb.bu takvim çok güzel birşey.çok işimize yaracak.güzel düşünmüşsün canım.sevgiler

 • Elif E.

  Devletşah Hanım,
  Nice güzel yaşlara…
  Sevdiklerinizle birlikte, sağlıklı ve çok mutlu olmanızı dilerim.
  Sevgilerimle

 • Burçin

  Devletşah’cığım,
  Ellerine sağlık. Harika olmuş, bayıldım. Yalnız siteye yüklemeyi beceremedim. Küçük olan sağ taraftaki sütuna sığmıyor. Ben mi yanlış birşey yaptım bilemiyorum.
  Sevgiler,
  Hayırlı Ramazanlar,

 • işitmekaybı

  Harika bir fikir,harika bir çalışma..ellerine sağlık canım.

 • naşide dömnez

  valla ellerine sağlık çok iyi olmuş bu takvim.

 • Sukru

  XML olarak kendi google takvimime ekledim. Etkili kullanım bu olsa gerek 🙂

 • damak tadı

  Sevgili Devletşah,
  Nice güzel yaşlara!Doğum günün kutlu olsun!

  Sana ve ailene hayırlı ramazanlar diliyorum.

  Bende yemeknameyi yükleyemedim.Acaba bir sorun mu var?Belkide ben yapamamışımdır..)

  Sevgilerle

 • Melike

  Takvim gercekten cok güzel ve kullanışlı olmuş… Geliştirilebilir olması da ayrıca çok hoş Devletşahcığım…

 • nesrin turan

  Devletşah hanım Takvim harika olmuş.Bir türlü indiremedim yemek nağme,yi aslında Bilgisayar konusunda uzman üç evladım var. bir oğlum, iki kızım Mum dibine ışık vermiyor bana hiç yardımcı olmuyorlar Sevgiler.

 • Gül Nur

  Harikasın sen, ne diyebilirim ki:)

 • doğa

  Selam,

  Bir süre önce tesadüfen internette gezinirken sizin sitenize rastladım. Çok beğendim ve o günden beri hemen hergün takip ediyorum. Hele yemek derginiz harika. Çok güzel bir çalışma. Sizi tebrik ediyorum. Yemekname takviminiz de çok ilgimi çekti ama malesef yükleme yapamadım. Ne yapmalıyım?

 • elise

  merhaba derginzle yeni tanisdim basarilar diliyorum birde pasta,kurabiye vede kek tarifleri daha cok dergide olursa cok iyi olur diye dusuniyorum

 • emine yalçınkaya

  Bir kaç aydır dergiyi açamıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER