Yeniliklere Abone Olun!

Yeniliklere Abone Olun!

Abonelik

Bundan böyle hem Yemek.Name‘ye hem de Devletsah.com’a abone olabileceksiniz.

Devletsah.com aboneliğiniz yeni sürprizleri ilk duyma fırsatını yakalamanızı sağlayacak. Haftalık bültenlerle siteyi yakından takip edebileceksiniz.

Yemek.Name aboneliğiniz sayesinde dergimizin yeni sayısını herkesten önce siz indirebileceksiniz. Ayrıca Yemek.Name’nin devam edecek sürprizlerinden en önce siz haberdar olacaksınız.

Yemek.Name dergisine ücretsiz abone olmak istiyorum.

E-posta Adresim:

Devletsah.com‘daki yeniliklerden haberdar olmak istiyorum.

E-posta Adresim:

Ayrıca Yemek.Name’yi arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey derginin sitesinde yer alan “Bu Yazıyı Paylaşın” butonuna tıklamak. Açılan pencerede “E-posta ile” tarafına geçin ve arkadaşınızın e-posta adresini yazıp gönderin.

Bu hizmetler için kullanacağınız e-posta adresleri Devletsah.com’un Gizlilik Bildiriminde bahsedildiği gibi saklı tutulacaktır.

Üyelik sistemi Google Groups alt yapısı ile hazırlanmıştır. İstediğiniz zaman üyelik şeklinizi değiştirebilir ya da gruptan ayrılabilirsiniz.

Kalıcı bağlantı

Related Posts

4 Responses to Yeniliklere Abone Olun!
 • punkthepump

  Çok güzel bir sistem olmuş banada çok yarıyacak gibi görünüyor 🙂 teşekkürler…

 • Aysen

  aboneyim abone….

 • ayseyaman

  Ben de aboneyim! 🙂
  Devletşah size “sinema ve yemek” konulu bir mail göndermiştim elinize ulaştı mı?
  Sevgilerle

 • meltem

  mp3 müzikteki müziğin babası olan js bach ın bestelerini göremiyorum koyarsanız sevinirim bach ın birçok bestesini çalıyorum bana anlatılamayan bir haz veriyor tüm müzik sevenlere özellikle klasik batı yı sevenlere slm olsun teşekkürler

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER