Dizi dizi dizilmişler!

Dizi dizi dizilmişler!

Son zamanlarda farkına vardım ki hep dizi seyrediyoruz. İş çıkışı ile yatma vakti arasında kalan süre ancak buna izin verdiği için olsa gerek. Amerika’daki senaristlerin bağlı olduğu sendikanın eylül ayında greve girmesinden bu yana dizilerin büyük kısmı sezonlarında yalnızca 8-9 bölüm yayınlayabildi.

How I Met Your Mother

Öncelikle merakla dördüncü sezonunu beklediğimiz Lost‘un eski bölümlerini baştan sona seyredip üzerinde uzun uzun konuştuk. İnternetteki sitelerden teorileri okuduk.

İlk sahnesini görüp vurulduğumuz, iki yıldır hiçbir bölümünü kaçırmadan seyrettiğimiz How I Met Your Mother – Annenizle Nasıl Tanıştım ile kahkahalarımızı engellemenin yolu yok. Çoğu zaman arka arkaya 2-3 bölüm seyrettiğimiz oluyor.

House MD

Benim en hoşlandığım diziler listesinin ilk sıralarına yerleşen House Md – Doktor House, karmaşık tibbi vak’aların çözümü üzerine kurulu. Bütün hastaların yalan söylediğine inanan, huysuz doktor House ve ekibinin birbirleriyle çekişmeleri de cabası.

Grevden etkilenip dokuzuncu bölümünde kalan Heroes‘u merakla seyrettik.

Pushing Daisies, doğa üstü güçleri olan bir turtacının hayatını anlatıyor. Zannetmeyin ki periler, cadılar etrafta uçuşuyor. Oldukça canlı, insanın içini ısıtan romantik bir dizi.

Pushing Daisies

Daha önce keyifle seyrettiğim Prison Break dizisinin üçüncü sezonu açıkçası beni pek sarmadığından eşim seyredeken ben göz ucuyla takip ediyorum. Ama ne ikinci sezonu ne de üçüncü sezonu birincisinin zevkini vermiyor.

Takıntılarımı arttırdığı için bir süredir Monk seyretmeye ara verdik. Ama yine de ara sıra hakkında konuşmadan edemiyorum.

Kalıcı bağlantı

Related Posts

7 Responses to Dizi dizi dizilmişler!
 • cocuklacocuk

  LOST u heyecanla ve cok severek izliyorum 3. sezona başladığım andan itibaren yavaşladım 4. sezonu çok ara vermeden izlemek istediğim için…yabancı dizileri her zaman daha cok sevdim…özellikle “friends” keşke hep devam etse:))

 • Serinmavi

  Lost en favori dizimiz bu ara,3 sezonu da bir çırpıda ve heyecanla izledik.Hatta tavsiyemizle çevremizdeki bir çok kişi de izledi.Prison Break hakkındaki düşüncelerine katılıyorum.Ben de 2 sezonu ilgi ile izlemiştim.Ama sona’ya gelene kadar,sonrasında ilgim azaldı ve izlemedim.Lost başlasın artık ….

 • saliha

  Heroes‘heyecanla ızlıyorum..
  How I Met Your Mother,ızlerken oluyorum gulmekten ama konuların dızının ısmıyle alakası yok:)
  turk dızılerını hıc sevmıyorum malesef…..
  lostu yenı duydum onada bakayımbarı:))

 • teknoloji haberleri

  iyi de ben anlamadım bu diziden bişey.

 • ebru

  lost gerçekten güzel bir dizi.bağımlısı oldum diyebilirim.4.sezonu iple çekiyorum.

 • gecko

  Bu konuda Cnbc-e’nin dizi seçimleri gayet iyi. Bence Desperate Housewives’ta unutulmamalı.

 • JaDe

  1. Lost
  2. Heroes
  3. Desperate Housewives
  4. The O.C.
  5. 4400
  6. Nip/Tuck
  7. Las Vegas
  8. The Sopranos
  benim listem bu diziler süper arkadaşlar 🙂

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER