Hayat Devam Ediyor!

Hayat Devam Ediyor!

Şahin Deresi

Hergün insanlar ölüyor ve hergün yenileri bu dünyaya merhaba diyor. Hayat devam ediyor. Zaman zaman ağlatarak, bazen güldürerek daima sürprizlerle devam ediyor.

Aklıma yıllar önce televizyonda seyrettiğim bir dizi geldi: ¨Life goes on¨ Konusunu pek hatırlamıyorum. Sanırım hasta bir çocukla ilgiliydi. Müziği kulağımda çınlıyor. Youtube’da aradım ama malesef bulamadım.

Hayat artık dedemsiz devam ediyor. Bundan böyle onun renkli hatıraları ile tatlanacak. Yarından itibaren devletsah.com’da yazılarına, tariflerine kaldığı yerden devam edecek… Günler yine su gibi akıp gidecek.

Kalıcı bağlantı

Related Posts

11 Responses to Hayat Devam Ediyor!
 • Kaan Fakılı

  Evet hayat her şeye rağmen devam ediyor. Allah bizi ilk önce bir aileye bağlı yaratır. Sonra büyürüz, eşimiz olur ailemiz. Sonra çocuklarımız olur. Sonra çocuklarımızın da ailesi olur.

  Her şey bir sonraki ile devam ediyor, öncekinden kopuyor. Eğer öyle olmasaydı ayrılık acıları her gün, her an hepimizin içini yakardı.

 • kumsal

  Acınızın büyüklüğünü anlayabiliyorum Allah rahmet eylesin…

  Ölüm güzel şey, budur perde ardından haber…
  Hiç güzel olmasaydı ölür müydü Peygamber?..

  ve hayat devam ediyor…

 • Esra :)

  başınız sağolsun. Hayat hakikaten devam ediyor…

 • HANDESCHANDE

  Devletsahcım başın sağolsun, söylediğin şarkı beatlesa ait obladioblada diye giden sarkıyı diyorsun, youtubea beatles yaz obladi oblada yazsan bile çıkar. Eşine selamlar.

 • Arzuuu

  Devletsah hanim,

  sizin ve ailenizin basi sag olsun.

  Allah sabirlar versin.

 • NURAN

  Mevsimler gibi hayatta akıp gidiyor.Farkına varmadan bir telaşla yaşanan günler ani yaşanan acılarla bizi sarsıyor.Bazen uzun bazen kısa süren toparlanmadan sonra yine devam ediyoruz.Hep içimizde bir yerlerde o acımızı saklıyarak,gülüyor,egleniyor devam ediyoruz.

 • aslı mercan

  allah sabırlar versin

 • ödül

  Benimde son yazımın başlangıcı “Hayat Devam Ediyor” bende bebeğimi uğurladım ebedi mekana… Ama herşeye rağmen hayat devam ediyor, ne mutlu ki ardından konuşabileceğiniz GÜZEL anılarınız var. Ben dedemi hiç görmedim hatta annem ve babamında onunla ilgili anlatabilecekleri çok hatıraları yok, o yüzden sen genede çok şanslısın… Başın sağ olsun…

 • gunesligunler

  Devletşahçım başınız sağolsun. Yitip giden canın ardından senin de dediğin gibi tatlı anılar kalıyor. Gerisi boş ve yalan ama yine de hayat devam ediyor, değil mi ki!

 • Papiş

  SEVGİLİ DEVLETŞAH,

  İnsanlar Doğar,Yaşar,Büyür ve Ölür…..Tüm Canlılar Gibi,

  Klasik Sözler…..
  AMA! İnsanlar, Yaşadıklari ve Yaptıkları ile anılırlar.
  NE MUTLU İYİ YAŞAYANLARA…..GÜZELLİKLER BIRAKANLARA,

  BAŞIN SAĞ OLSUN, YENİ ÖĞRENDİM.
  SEVGİLERİMLE.

 • benay

  Allah sabır ve güç versin !

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER