Pc Net'te İnternet Çöplüğü Yazısı

Pc Net'te İnternet Çöplüğü Yazısı

PC Net ve Yemek.Name

PC Net’in Eylül sayısında Selim Å?umlu’nun “Ayın Siteleri” köşesinde “Ä°nternet Çöplüğü” başlıklı kısa yazısı oldukça ilgi çekiciydi… Kopyala yapıştır mantığı ile kurulan sitelerin esas kaynağa ulaşmaktan insanları ne kadar uzaklaştırdığından bahseden yazının sonundaki not ise tekrarlanmaya değer: “En güzel site, içeriği orjinal olandır.”

Bu giriş yazısından sonra çöplük içinde halâ kayda değer işler yapan ve ziyarete değer 9 siteden bahsedilmiş. Bir tanesi de Yemek.Nâme

Kalıcı bağlantı

Related Posts

10 Responses to Pc Net'te İnternet Çöplüğü Yazısı
 • eda suner

  Bravo başarılarının devamını dilerim ne kadar mutlu olmuşsundur kimbilir. Ben de House Beautiful’a çıkınca sevinçten uçmuştum canım.

 • Ertuğrul Taşcı

  Bütün içtenliğinizle çaba göstermenizden dolayı olsa gerek çalışmalarınızı takip ederken duygulanıyorum. “Halka hizmet hakka hizmettir.” şiarını benimseyen biri olarak sizi tebrik ediyor ve örnek alıyorum. Herşey için teşekkürler…

  Ayrıca maşallah,nazar değmesin inşallah… 🙂

 • Serin Mavi

  Başarılarının artarak devamını diliyorum.Senin ve kendi adıma çok sevindim canım……

 • Aysenur

  Merhaba Devletsah,
  Bana gore uzunca bir sure internet dunyasindan ayri kaldigim icin Yemekname dergisiyle tanisali henuz 2 gun oluyor. Tek kelimeyle harika olmus dergi, fikir ve tasarim cok iyi. Gercekten dergi okuyormusum gibi hissettim kendimi. Tebrik ederim.

 • KIYMET

  IYI ISLER HER ZAMAN YERINI BULUR..SEVINDIM COKCA..

 • Müge

  Mutluyuz…Gururluyuz YemekName ailesi olarak…
  Bunlar daha başlangıç, Ana Haber olacağımız günler çok yakındır, hissediyorum.
  Ellerine sağlık Patronum…

 • fatma

  kesinlikle içeriği en orjinal olanlardansın.başarın daim olsun inşallah.
  http://maviveportakal.blogcu.com/

 • Arzu Karakaya Kerküklü

  Devletşah merhaba!Yemekname dergisi için tebrik ediyorum seni ve senin nezdinde tüm emeği geçenleri!Harika bir çalışma.Emeğinize sağlık.Yemek dergilerine büyük ilgisi olan ama hepsine yetişemeyen biri olarak sanal yemek dergisi fikrine vuruldum diyebilirim.Çalışmalarınız daim olsun.Biz de sizleri alkışlamaya devam edelim:))Sevgiler…..

 • Gül Nur

  Çok hak edilen güzellikler bunlar… Tekrar tekrar tebrikler:)

 • gökçen

  Belki bu yazınıza yorum yapmak biraz geç olmuş olacak;ancak sitenizi 2 ay önce keşfetmiş olmamdan kaynaklı bir gecikme.Sizi överken cümleler arasında boğulmanızı istemediğimden tek bir cümleyle anlatmaya çalışıcam:)
  ‘İyi ki varsınız ve HARİKASINIZ:)’

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER