Sağdan Soldan Haberler!

Sağdan Soldan Haberler!

Hediye paketi

Bazen sitede ufak tefek değişiklikler yapıyorum. Acaba farkediliyor mu diye merak ediyorum. O yüzden bu defa son yaptığım değişikliklerin fark edilip edilmediğini sormaya karar verdim.

Öncelikle sağ taraftaki sütundan bahsedelim. Öncelikle menüden fotoğraflar linkini kaldırdım. Böylece birazcık hız kazanmış olduk. Fotoğraflarımı görmek isteseniz flickr’daki adresimi ziyaret etmeniz yeterli. Nasıl mı ulaşacaksınız? Ya buraya tıklayacaksınız ya da anasayfanın en altındaki sitenin yazarı hakkında bölümündeki metinden fotoğraf çekmekten yazısına tıklayabilirsiniz.

Evet sağ taraftan devam edelim… Hemen Yemek.Name bannerının altına küçük bir kutu koydum. Adresinizi yazıp yazılara abone oluyorsunuz. Böylece ben yeni bir yazı yazdığımda sistem size ‘devletsah.com’da …. konulu bir yazı yayınlandı’ diye e-posta gönderiyor. Oldukça pratik değil mi?

Aşağılara inelim biraz. Anasayfanın en altı kısmına Friend Feed diye bir bölüm ekledim. Friend Feed’den daha önce bahsetmiştim. İnternette dolaşırken gördüğüm beğendiğim şeyleri burada topluyorum. Ya da televizyon seyrederken duyduğum herhangi bir cümleyi buraya not düşüyorum. Hastaysam, bir yere gidiyorsam, kahve içiyorsam, birşey arıyorsam kısacası aklınıza gelen herşeyi buraya not ediyorum. Sitemde hiçbir zaman yapamadığım birşeyi yapıyorum orada, günde bazen 10 bazen 50 farklı içerik giriyorum. Sizlerin de bunları takip edebilmeniz için aşağıya bu bölümü koydum. Eklediğim bölümde sadece son iletimi görebileceksiniz. Dediğim gibi o bölüm sık sık değişiyor. İsterseniz Friend Feed’e üye olup oradan da yaptıklarımı, sevdiğim şeyleri takip edebilirsiniz.

Son değişiklik yine Friend Feed ile ilgili. Burada yazdığım yazılar Friend Feed’de link olarak yayınlanıyor. Oradaki takipçilerim çoğu zaman yazıyı okuduktan sonra orada yorumlamayı tercih ediyorlar. Ya da yorum yapmayıp, yazıyı sadece sevdim butonuyla işaretleyebiliyorlar. Bu yorumları sizler de görebilesiniz diye yazıların altına bununla ilgili bir bölüm ekledim.

Acaba herhangi biri dikkatinizi çekmiş miydi?

Çok yakında sağda solda site içinde bir yerlerde yepyeni birşey size merhaba diyecek… Şimdi yeni birşeyler söylemek lazım değil mi ama…

Kalıcı bağlantı

Related Posts

5 Responses to Sağdan Soldan Haberler!
 • İşitme Kaybı

  Hepsini ilgiyle izliyoruz Devletşah,yeni yeniliği de heyecanla bekliyoruz. 🙂

 • Sukru

  Merhaba Devletsah, yazilarını greader RSS ile takip ettiğim için yeni yazına hemen göz gezdirip yorum yapacak olursam sayfanı açıyordum. Bu değişiklikleri yazında belirterek farkettirmen iyi olmuş. Sayfa yükleme ve açılışındaki bariz hızlanmayı da farketmedim sanma.

  Aynen yukarıdaki yorumdaki gibi ilgiyle izliyoruz hepsini… 🙂

 • Ayşegül

  Fotoğraflar linkini kaldırdığınızı farketmiştim, çünkü fotoğraflarınızı takip ediyorum. Diğerlerini farkettim desem yalan olacak.

 • Ceylan

  Yenilikleri, yeni ilk`leri, ilk sende seviyoruz !

 • Patavatsız Köstebek

  Allahım yeni süpriz ne acaba? Of deli merak içerisindeyim.

  Meraklara gark etti yar beni, oy beni beni…

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER