Ünlüymüşüm haberim yok!

Ünlüymüşüm haberim yok!

Sabah Gazetesi Cumartesi Eki

Dün öğlen TechCrunch & Webbrazzi toplantısına gittiğimde hiçbir şeyden haberdar değildim. Toplantının başlamasını beklerken Özgür kapıdan girip, ¨Türkiye’nin en ünlü blogcusu da buradaymış¨dediğinde her zamanki gibi kızarıp ¨yok canım, utandırıyorsun beni¨ diye mırıldandım. ¨Bunu sadece ben söylemiyorum. Bugün Sabah gazetesinin Cumartesi ekinde de öyle yazmışlar¨dediğinde çok şaşırdım.

Toplantı ara verdiğinde otelin iş merkezinden bir gazete alıp, yazılanları okuduğumda çok şaşırıp, sevindim.

Toplantıyı merak edenler olabilir. Soğuktu hem de çok soğuk. Toplantıya konsatre olup dinleyemeyecek kadar soğuk. Hasta olursam faturayı Arda‘ya göndereceğim.

Link
Kalıcı bağlantı

Related Posts

11 Responses to Ünlüymüşüm haberim yok!
 • AYŞE DURU

  tebrik ederim Devletşah bende sizi 3 yılı geçkindir takip edenlerdenim. Hatta blogunuzdan kayda değer sayıda denemelerim bile vardır. Devletşahı hergün tıklarım ve yemeknameyede bayılıyorum. hepsini idirip pc de bir dosya haline bile getirdim. Yani siz ünlü olmayacaksınız da kim olacak. Samsundan sevgiler.

 • suzi

  Çok çok tebrik ederim.Emeğinin karşılığı bir şekilde çıkıyor ne güzel :))
  Bu arada Temmuz sayısı ne zaman çıkıyor?Reçel yapıcam da:P

 • ülkü

  mrb.ben sessiz takipçilerinizden biriyim şu ana kadar pratik tariflerinizden çok denedim birisi haricinde(o da benim acemiliğim sayesinde)hepsi çok güzel oldular.hepsi için çok teşeşekkür ederim. temmuz sayısını dört gözle bekliyorum sevgiler.

 • Süleyman SÖNMEZ

  Bence çoktaaan ünlüydün ya gazeteci arkadaşlar yeni farketmişler 🙂
  Dergisi, yemek konulu basılı dergilerden daha çok okunan / indirilen, kaliteli ve bilinçli okur kitlesi olan ve her girdiğimizde nezih konularla – sadece yemek de değil – dolu olan bir site Devletsah.com

  Temmuz sayısını heyecanla bekleyenlerden birisi de benim. Çünkü bu ay Yemek-name’de konuk yazarım. Kendi sitelerimde aylık 100-150 bin okunmama ve çok sevgili okuyucularıma rağmen Devletşah’ın evsahipliğinde yazı yazmaktan hem onur, hem sevinç duydum.

  Dergi hazırlama sürecinin zorlukları, tasarım, dizgi, imla, fotoğraf düzenleme ve konuların seçimi gibi aşamaların güçlü bir ekip gerektirmesi ve çok ciddi bir süreç olmasına karşın derginin ücretsiz yayınlanması hatta hosting maliyetlerinin yazar tarafından karşılanmasına karşın, nezaketiyle bunu hiç gündeme getirmemesi bence defalarca övülmesi gereken bir alicenaplık.

  Yurtdışındaki örneklerde bu kalitedeki dergiler, mutlaka abonelik ve yıllık üyelik modellerine ya da çok güçlü sponsorluk modellerine geçtiler.

  Kısacası bir gönül insanı olarak hepinizin huzurunda Devletşah’ı eşini ve dergi ekibini tebrik ediyorum. Sağ olsunlar.

 • aynur

  bende gazeteyi okurken senle ilgili haberi okuyup ooo ben bu ünlü hatunu tanıyorum hafta sonu kendileriyle çiçek partisindeydiiim diye havaaa attım yanımdakileereee
  hatta dediim
  kuzeyin fotoğrafı var kendileriyle ..
  sevgiler sohbetin çok hoştuuu
  piknik davetini bekliyoruuuz düğün masalını okuduk bayıldık sevgileerle
  mutluluklar başarılar

 • cocuklacocuk

  Tebrik Ediyoruz, öylesin gerçekten sevgili Devletşah

 • CeYDa

  Bende tebrik etmek istiyorum. Böyle hakeden bloglari iyi yerlerde görmek cok güzel,sevindirici.

 • Emine

  tebrikler güzel kızım, Senin için 20.000 kişi nedir ki?
  Kandilin kutlu ailen mutlu olsun. Meşhur olunca bizi unutma..
  Gözlerinden öperim.

 • ebru

  Merhaba,Devletşah hanım tesadüfen rastladım ancak sonderece büyük bir keyif aldım.Bir internet kurdu değilim. Ancak reyhanın ,tarçının kokusu bana kadar ulaştı.

  tebrikler

 • eylos

  Oooo onların dünyadan haberi yok. Bir de utanmadan küçük bir yazı yazmışlar. Bence o gazetenin baş sayfasında hemde tam sayfa haber verilmeliydin.
  Karşılıksız bu kadar emek verilmiş başka bir blog görmedim. Çünkü bende dahil olmak üzere gördüğüm hemen hemen tüm bloglarda ads reklamları var.
  Başarılarının devamını diliyorum devletşah.

 • ROMANTİK SERSERİ

  Geç tanıştım sitenizle ve sizlerle. gerçekten tebrikler DEVLETŞAH Hanım. başarılarınızın devamını diliyorum. biraz daha fazla tarihle, genel kültürle ve bitkilerle ilgili konularda yazmanızı isterdim.

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER