Yemek.Name Nisan 2009 sayısı çıktı

Yemek.Name Nisan 2009 sayısı çıktı

Yemek.Nâme Nisan sayısı kapağı

Yemek.Name Nisan sayısı çıktı.

Çocuklar için hazırladığımız bu sayı, çocuklar gibi renkli. Her biri diğerinden daha lezzetl tariflerin yer aldığı sayımızda her zaman olduğu gibi zihnimizi besleyen tatlar da var.

Bu ay banner değiştirme derdinden sizleri kurtarmak için de bir çalışma yaptık. Paylaş bölümündeki banner’ı yayınladığınız taktirde, banner dergi yayınlandığında kendisini güncelleyecek. Arzu edenler eski banner‘ı da yayınlamaya devam edebilecek.

Kalıcı bağlantı

Related Posts

4 Responses to Yemek.Name Nisan 2009 sayısı çıktı
 • tasarimmekani

  Tesekkurlerrrrrrrrr…… her ay internet uzerinden merakla bekledigim seylerden biri… Allah razi olsun. Basarilarinizin devamini diliyorum ve severek takip ediyorum. Simdi hemen dergiyi yuklemek icin yorumu kisa kesiyorum. Sevgilerimle, medinem

 • Gül Nur

  Arkadaşlar (Yani, tüm “Yemek.Name Ekibi”),
  Yine harika bir sayı olmuş; hepinizin önünde saygıyla eğiliyorum:)

 • Havva Barım

  ah ah Devletşah’cım, ellerinize sağlık herşey için. her kimlerin emeği varsa yazımda yayında online duruma getirmede. n
  e bileyim, siz olmasanız yemek kültürü bakımından oldukça cahil gelip geçecektim. şimdi her ayın ilk haftasını, heyecanla ve keyifle derginizin çıkması için bekliyorum. bazı yorumları okuduğumda evet bende böyleyim diyorum. aktif bir bilgisayar kullanıcı olmama rağmen her zaman yorumda bulunamayabiliyorum. ancak bu sizin fanatiğiniz olmadığım anlamına gelmiyor. bizde burda -Denizli- nisan havasını yakalayacağız ama eminiz sizin ki kadar olmaz. şimdi orda olmak vardı. istanbullu değiliz işte. ne yapalım.
  Başarılarla keyifle yol alın, sevgilerimle.

 • nilüferçiçeği

  Henüz dergiye bakamadım, ama yeni banneri siteme ekledim. Çok güzel olmuş, derginin içi de bir o kadar güzeldir sanırım.

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER