Anneler ne ister?

Anneler ne ister?

Anneler ne ister?

Bana kalırsa hediye almak bir insana verdiğiniz değerle çok alakalı bir konu. Ben hediye almadan önce uzun uzun düşünürüm. Altıüstü bir fincan ya da masa örtüsü almak değildir amacım. O kişiye mutluluk versin ve kullandığı sürece birlikte geçirdiğimiz günleri güzelliklerle hatırlasın isterim.

Anneler günüyle ilgili görüşlerimi daha önce de paylaşmıştım. Anne olduktan sonra da fikirlerim pek değişmedi. Bence en güzel hediye çocuğun kendisi. Ama hani küçücük bir hatıra da fena olmuyor dersem yalan olmaz.

Anneler gününde hediye alma konusunda top biraz da babalarda oluyor. Eşim de maalesef bu konularda pek başarısız. Ama hakkını yemeyeyim hem hamileyken hem de ilk anneler günümde şahane sürprizler hazırlamıştı bana.

Herkesin bu tip yetenekleri yok tabi. Ehh o zaman iş sağa sola sormaktan geçiyor. Sen ne aldın? Geçen sene ne almıştın diye… Ben de çevremdekilere sorup şuraya bir liste koyayım diye kolları sıvamıştım ki GittiGidiyor’un projesinden haberdar oldum.

GittiGidiyor önce bünyesinde çalışan annelere ne istersiniz diye sormuş. Sonra bu kitle çok çalışan kadın ağırlıklı oldu, bunun sportmeni, ev hanımı var derken bir facebook uygulamasına ulaşmışlar. Kendilerini takip eden tüm kadınlar GittiGidiyor’un binlerce ürününü puanlayıp anneler günü için ideal hediye havuzunu oluşturmuş.

Hala ne alacağınıza karar veremediyseniz bir bakın derim. Ben iş kadını kategorisini pek tuttum. Hani duyan olursa diye söylüyorum.

Kalıcı bağlantı

Related Posts

4 Responses to Anneler ne ister?
 • Melek gungor

  Guzel bir kavanoz alin, ya da kendiniz susleyin, ama kapakli olsun. Icini annenize soylemek istediginiz sozleri, iltifatlari, sirinlikleri yazdiginiz minik kagitlarla doldurun. Anneniz hergun bir tanesini alip okusun. Mumkunse 365 tane kagit yazin.Her sabah annenizi mutlu etmis olursunuz…Nasil fikir???

 • güncel

  Anneler günü yaklaşıyor sevgi sözleri bir yana anneye alınacak hediyede olması lazım tabi hemen kafalarda ne alsam acaba diye düşünceler başlıyor bunu bir çöze bilsek tontişlerimize neler neler alıcamda ne olsam diye ikilmede kalıyorum

 • nesrin

  Devletşah hanım anneler ne ister evlatlarını sağlıklı saadetli başarılı mesut mutlu olmalarını güzel haberlerini almayı evlatlarıyla gurur duymayı ister anneler gününüz kutlu olsun hayalinizdeki anneler günü olsun dileği ile selam sevgiler canım

 • bahceperim

  Anneler, çocuklarının sağlıklı ve her ne yapıyorlarsa mutlu olmasını ister. Bu arada, sizi de “Annne yalanları mimi” yapmaya davet etsem.http://bahceperim.blogspot.com/2014/05/anne-yalanlari-mimi.html Sevgilerimle.

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER