Bebek Kime Benzeyecek?

Bebek Kime Benzeyecek?

Sûfî

Bu kadar zaman geçti aklıma bebeğin kime benzeyeceği sorusu hiç gelmemişti. Bir kaç gün önce, arkadaşım üçlü test yapılıp yapılmadığını sordu. Yapılmadığını söylediğimde, yapılırken bebeğin kime benzeyeceğini de göreceğimizi söyledi. O gün bir uyanış gerçekleşti sanki “aaa. evet, bu bebek birisne benzeyecek? Ama kime?”

İşte öyle düşünmeye başladım. Gözleri bana benzesin de dudakları babasına benzesin, yok saçlarının rengi söyle olsun da, burnu böyle olsun gibi düşünceler dolaşmaya başladı. Bu düşüncelerin hepsi, çoğunlukla, sağlıklı olsun da kime benzerse benzesin ile sonuçlandı.

Bugün yapılan üçlü test sonucunda çok şükür, hiçbir probleme rastlanmadı. Minik aile ferdimiz, bütün ultrason işlemleri sırasında yüzünü eliyle kapatarak kime benzeyeceğini saklamaya çalıştı. Son saniyede bir sürpriz yaparak azıcık yüzünü gösterdi. Eşime göre bana benziyormuş. Siz ne dersiniz?

*Eşimle çoğu zaman kardeş sanılacak kadar benzediğimizi söyleyenler var. Dolayısı ile bence ikimize de benziyor.

Kalıcı bağlantı

Related Posts

One Response to Bebek Kime Benzeyecek?
  • FatmaCan

    Allah sağlıkla analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah. Hamileliğinle ilgili anılarını zevkle takip ediyorum. Bir gün hamile kalırsam kulağıma küpe olurlar inşallah 🙂

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER