2. Türk Blog Yazarları Toplantısı

2. Türk Blog Yazarları Toplantısı

2. Türk Blog Yazarları Toplantısı

Yemek.Nâme çıktı çıkalı diğer bloglarda neler oluyor takip edemiyorum. Varsa yoksa denemeler, yazışmalar. Cumartesi gününü kendime tatil ilan edip diğer blogları gezmeye karar verdim. Mert Ulaş‘ın blogunda 11 Ağustosta Türk Blog Yazarlarının ikinci toplantısı olduğunu okudum. Okur okumaz ilgili linkten 3 saat sonra yapılacak olan toplantıya kayıt olup hazırlıklara başladım.

Yolda hem Yemek.Nâme’nin hem de Görünmez Kentler‘in yazarı olan Melike ile buluştum. Konuşa konuşa önce Kabataş’a geçtik. Sonra da funiküler’e binip hoop diye Taksim’e çıktık.

Taksimoda’daki toplantı 16:00’da başladı. Biz bu arada birçok blogcu ile tanışıp sohbet etme fırsatını yakaladık. Tabi ki bu kadar teknolojik blog bir araya gelince sunumlar internette canlı yayınlandı. Hatta en çok soru da online katılımcılardan geldi.

Biz Taksimoda’dan çıktığımızda saat 21:00’dı. Keyifli ve fikir verici bir toplantıydı. Bir tek konudan çok rahatsız olduğumu da belirtmek isterim: Sigara… Motorda dışarıda gelerek kendimi havalandırmış olmama rağmen eve geldiğimde çok fena sigara kokuyordum. Orada geçirdiğim beş saat boyunca kesintisiz zehirlendiğimi düşününce halâ üzülüyorum.

Kalıcı bağlantı

Related Posts

4 Responses to 2. Türk Blog Yazarları Toplantısı
 • Melike

  Hasbelkader İstanbul’da olduğum bir zamana denk geldi bu toplantı. Ve hasbelkader haberdar oldum… Toplantıya katılmış olmak benim için bir şanstı. Yeni arkadaşlar tanıdım ve çok değerli bilgiler edindim.

  Toplantıyı düzenleyenlere ve beni toplantıdan haberdar eden Devletşah’a çok teşekkürler…

 • Mert Ulaş

  Sizleri de aramızda görmek çok güzeldi devletşah, umarım 3. toplantıda da bize katılırsınız 🙂

 • LeoTheMaster

  Devletşah seni tanıdığıma gerçekten çok memnun oldum. Bir daha ki buluşmada sigara olmasa iyi olacak bence de…En güzeli sen sigara böreği yap 😉 dur dur sarmada olabilir… himm dolma.. yok yok aşure…

 • Asya yusof

  Aslinda kapali yerlerde sigara icme yasagi konmali..
  bilmem biliyormusun devletsah tam 5 yila yakin bir zamandir kanadada hic bir kapali yerde buna barlarda dahil restorantlarda dahil sigara icilmiyor kesinlikle yasak hatta simdi son gunlerde puplik yerlerde parklarda cocuk bahcelerinde de de yasaklanicak esimin is yerinde disarda parkta dahi icilmiyor isteyen kendi arabasina biniyor ve kendi arabasinin icinde sigara iciyor…
  biz avrupaya iner inmez hava alaninda hemen sigara kokusu yuzumuze carppiyor hatta bir keresinde almanyada ic hatlardan transit icin otabuse binmistik aninda herkez sigara yakti cocuklarda ynimdaydi cok sasirmistilar.. burada disarda bile elinde sigara ile gezen kimseyi gormezsin..

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER