Basına yansıyanlar

Basına yansıyanlar

İnternet hayatımıza girdiğinden bu yana çok özel durumlar dışında eve gazete almıyoruz desem yeridir. Bu ara sık sık aldığımı söylersem umarım siz de benim kadar mutlu olursunuz.

Akşam Gazetesi haberi

Önce Akşam gazetesinin cumartesi ekinde blog yazarlığı hakkında yapılan bir araştırma vesilesi ile yer aldım. Blog yazmak işsiz kalanlar için yeni gelir modellerinden birisi olarak anlatılıyordu. Her ne kadar blogumdan para kazanmasam da çalıştığım sektörden, sitem nedeniyle iş teklifleri alıyorum. Geçtiğimiz yıl evini yazdığı blog ile geçindiren bir blogcuyla tanıştım. Eğer blogunuzdan gelir elde etmeyi düşünüyorsanın Mert’in bloguna bir gözatın derim. Bu arada Mert daha geniş kitlelere ulaşmak ve gelirini yükseltmek için blogunu ingilizce yazıyor.

Daha sonra Zaman gazetesinin, Cumaertesi ekinde videobloglarla ilgili bir yazıya Türkiye’de ilk videolu yayın yapan blog olarak konuk oldum. Videolu yayınların eleceğinden bahsedilen yazıda, gelişen teknolojiden de bahsediliyordu.

Digital Age haberi

Digital Age dergisinin şubat sayısında ‘Blogosferin 2008 Yıldızları’ başlıklı yazıda, geçtiğimiz yılın en çok okunan Türkçe içerikli 10 blogundan bahsediliyordu. Genellikle teknoloji ve pazarlama bloglarından oluşan listede yer almak oldukça keyif verici. Elbette listedeki tek yemek blogu değilim benden başka bir de sevgili Hatice var.

Son olarak 27 şubat tarihinde Reklamcılık Vakfında yapılmakta olan S.T.E.P. eğitimleri kapsamında bir panelde konuşmacı olacağım. Markalar neden sosyal networklere reklam verir, bunu tartışacağız.

İşte böyle… Geçtiğimiz ay başladığım yeni işimde, hasta hasta, toplantıdan toplantıya koştururken aldığım bu küçük ama mutluluk verici haberler ile ayakta durmayı başardım. Umarım, bana moral veren bu küçük haberler, sizleri de sevindirir.

Kalıcı bağlantı

Related Posts

21 Responses to Basına yansıyanlar
 • denisutku

  Başlıkta yazım hatası olmuş galiba. Yasınyanlar, yansıyanlar.

 • yeliz

  umarım daha büyük puntolu başlıklı haberlere birlikte imza atarız=)
  başarıların devaaaaaamlı olsun=)

 • Can Eğridere

  Tebrik ederim. Çok güzel bir duygu olmalı bu kadar basına yansımak 🙂
  Benimde blogum yerel bir dergide (Antalya) yazdığım yazı ile haber olmuştu.

  Güzeldi 🙂

  Başırılarının devamını dilerim.

 • HUYSUZBALIK

  Tebrikler sevgili Devletşah. Kendi yazılarım çıkmış kadar seviniyorum seninle ilgili bir haber görünce. Daha nice yazılarnı okumak ve gazetelerde televizyonlarda seni görmek dileği ile. Sevgiler…

 • Gül Nur

  Buraya çok emek veriyorsun. Onun da ötesinde, bütün hayatın, bilgiye ulaşarak kendini yenileme ve geliştirme çabası üzerine kurulu (benimki de öyle ama ben sadece belli bir dost, arkadaş, tanıdık çevresiyle paylaşabiliyorum edindiğim yeni bilgileri).

  Bu emeğin ve çabaların doğrultusunda, bu olanlar hakkındır. Ve senin kadar biz sevenlerini de mutlu etmektedir:)

 • Yasemin Aslıhan Babalık

  tebrikler,bunu hakettiğini düşünüyorum.ama farkedilmek de hoş bir duygu eminim.bu arada yeni işin de hayırlı olsun

 • Hadiye

  Merhaba devletşah,

  Bende seninle ilgili mutlu haberlerle mutlu olanlardanım,
  Başarıların daim olsun.
  Yeni işinde hayırlı olsun inşallah.

  Sevgilerimle*

 • PAPATYA SOFRASI

  Merhaba..

  Basına daha fazla yansımanız gerektiğini düşünenlerdenim..Başarınız tartışılmaz çünkü ..Kutluyorum sizi.
  SEVGİLER.

 • Melike

  Sen bunları çoktan hak ediyordun.
  Nice nice küçüklü-büyüklü güzel haberler alman dileğiyle…

 • Nilüfer

  Merhaba, o kadar güzel bir sayfan var ki, tüm bunları ve hatta çok daha fazlasını hakediyorsun:) -Yeni işinde de mutlu olman dileklerimle:)-

 • Sevgi

  Tebrikler Devletşah. Evet beni de çok mutlu ediyor basında seninle ilgili haberleri okumak. Zamanla daha çok konuşulacağına eminim.

 • Patavatsız Köstebek

  ee şey ii günler efenim.. kusura bakmayın çok heyecanlıyım.. elimi ayağımı nereye koyacağımı bilemiyorum.. ilk defa bir ünlünün bloguna yorum yapıyorum da… şeyy.. hmmm.. evet evet.. ailecek izliyoruz efenim sizi, başarılarınızın devamını diliyoruz…bi de sizden ufak bi ricam olucak. imzalı bir profiterolünüzü gönderirseniz çok mutlu oluruz.. saygılar efenim..

 • sema

  Daha nice guzel yazilara konu olmaniz dilegiyle tebrik ediyorum

 • Sema Tufan

  Tebrik ediyorum…Becerikli, paylaşımcı gençleri..İş ile aşı birlikte yürüten süper gençleri, sizin gibi…Yaşım ve tecrübem sizden çoook yukarda da olsa, hala siz gençlerden öğreneceklerim var…bunun için teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim..:)

 • sibel

  tebrikler sitenizi uzun süredir takip ediyorum.başarılarınız daim olsun

 • neşeliyemekler

  bizde gururla izliyoruz
  yeni işin hayırlı olsuun

 • Uğur Samsa

  Tebrikler. Moral veren bu ‘küçük’ haberlerin artması dileğiyle 🙂

 • serpil

  mertin blogu demişsiniz.ama açıkca yazmamışsınız.nerden inceleyebilirim.bilgi verirseniz sevinirim

 • Devletşah

  Serpil;

  Blogcu, kelimesinden link var. Oradan ulaşabilirsiniz.

 • neslihan

  Devletşah hnm;
  ben sizi zaman gazetesinin cumartesi ekinde tanıdım.
  iyi ki de rastlamışım size.
  başarılarınızın devamını dilerim…

 • failimechulyazar

  merhaba…
  daha önce bu siteyi nasıl farketmemiş ve nasıl bu kadar geç kalmışım..sitenizi çok beğendim…bu ayki (kasım) pc net dergisinde editörlerin seçtiği 50 blog arasında yazılanları okumamla başladı devletşah serüvenim…tabi sitenin içeriğiyle ilgili yazı bunda etkili tüm blog içerikleri arasında en çok bana yakın içerige sahip bu sitenin yöneticilerine ve emekçilerine slm ve saygılarımla teşekkür ederim…

  bende yemek fotografları çeken ve bu anlamda yavaş yavaş ilerlemeye çalışan biri olarak artık yeni bir adresi keşfetmenin keyfini çıkartmaya başlamış bulunmaktan çok mutluyum…

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER