Ekmek Yapma Makinası

Ekmek Yapma Makinası

Sinbo ekmek yapma makinası

Uzun araştırma ve aramalardan sonra nihayet iki gün önce ekmek yapma makinası aldım.

Serde mühendislik var. Araştırmadan olmaz. Severin, Art, Moulinex ve Kenwood gibi markaları da inceledikten sonra en mantıklı seçimin Sinbo olduğuna karar verdim. Hem diğerleri gibi çok büyük değil hem de fiyatı makûl.

Neyse kararımı verdikten sonra Carrefour’da olacağını tahmin ettiğim için almak için bir iş çıkışı uğradım. Evet gerçekten ürün yelpazesinde vardı. Ama stokta yoktu. Gelir! dediler.

Çikolatalı Ekmek

Tam tamına üç aydır üç farklı Carrefour’a bakmama rağmen ürün yok. Aslına bakarsanız bir sefer Migros’ta gördüm. Ama hem o gün taşımam mümkün değildi, hem de 20 YTL daha pahalıydı. Neyse iki gün önce rafta sıralanmış ekmek yapma makinalarını görünce sevindiğimi söylemeliyim.

Eve gelir gelmez, daha önce elde yoğurarak yaptığım temel ekmek tarifini denedim. Harika oldu. O sırada konuştuğum bir arkadaşım çikolatalı ekmek istedi, onu da dün yaptım. Benim tarzım bir ekmek değil ama o da yumuşacık oldu. Yarın gideceğim bir arkadaşıma da cevizli ekmek yapacağım. Tabi bu arada kendi ekmeğimiz bittiği için kendimize de bir tane. İki günde dört ekmek. Bizim eve iki günde bir ekmek alınıyorken iki günde dört ekmek yapılmaya başlanıldı. Galiba bu iş bize pahalıya patlayacak.

Kalıcı bağlantı

Related Posts

3 Responses to Ekmek Yapma Makinası
  • ferah cebi

    Ekmeklerin görünüşleri süper, ancak bende de bu makinenin aynısı olmasına rağmen yaptığım ekmeklerin içi hamur kalıyor. Hangi yolu denediysem bu sorunu birtürlü gideremedim. Bununla ilgili önerileriniz varsa çok sevinirim. Siteniz çok güzel bura dolaşmaktan ve müzik dinlemekten çok keyif alıyorum. Size ve tüm Dünyaya güzellikler diliyorum. Sevgiyle kalın.

  • surus

    devletsah hanım sinbonun hangi modelini aldınız bende alacağım ama karar veremedim sinbo4708 nasıl yardımcı olun lütfen

  • fatma

    sinbonun makinası çok güzel ama yapmış olduğunuz ekmek tarifini rica etsem verirmisiniz bende denemek istiyorum………..

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER