Greg Williams – A Circle of Hidden Intentions

Greg Williams – A Circle of Hidden Intentions

[kml_flashembed movie="http://magnatune.com/img/magnatune_player.swf?playlist_url=http://magnatune.com//artists/albums/gregwilliams-circle/hifi.xspf&autoload=true&autoplay=true" width="500" height="120" wmode="transparent"/]

Greg Williams, 20 yıldır new age, elektronik gibi müzik türlerinde besteler yapan bir gitar sanatçısı.

Greg Williams

Radyo-Tv ve filmler için de müzikler hazırlayan Williams’ı çeşitli dergiler kendi alanında en başarılı gitaristlerden biri olarak kabul ederek sayfalarına taşımışlar.

Bugün paylaştığım 2007 yılı yapımı “A Circle of Hidden Intentions” albümü, solo akustik gitar ve canlı loop’lar (sürekli tekrar eden müzik parçaları) kullanarak minimalistik, çok katmanlı bir müzik deneyimi yaşatıyor. Evindeki stüdyosunda kaydettiği bu albümde J.S. Bach, Steve Reich, Mike Oldfield, Michael Hedges gibi sanatçılardan etkilendiğini gizlemiyor.

Favori şarkıma gelince… “So Lovely So Lonely” (Çok Şirin, Çok Yalnız) adlı 5. şarkı, melodi olarak çok basit de olsa, gerçekten de çok dokunaklı.

Parçaların telif haklarını görmek için tıklayın.

Kalıcı bağlantı

Related Posts

6 Responses to Greg Williams – A Circle of Hidden Intentions
 • derya

  İnsanın ruhunu dinginleştiren bir müzik sevgiler…
  Borçlarimizdan, ceza ve günahlarimizdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bagislayandir, unutmayalim.. Eller semaya kalkip, yürekler bir atinca bu gece, gözler sevinç yaslariyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualariniz kabul olsun!

 • ALI

  Teşekkürler

 • şeyhmus

  ben bu mp3 leri çok seviyorum

 • dilan

  yardım istiyorum çalmıyorlar

 • farukkoçan

  harıka müzikler teksr

 • MUSTAFA ÖZYAMAN

  ÇOK KEYİFLİ

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER