Sieber, Kammen, Fulton and Schatz – Music from Braid

Sieber, Kammen, Fulton and Schatz – Music from Braid

[kml_flashembed movie="http://magnatune.com/img/magnatune_player.swf?playlist_url=http://magnatune.com/artists/albums/braid-soundtrack/hifi.xspf&autoload=true&autoplay=true" width="500" height="120" wmode="transparent"/]

Bilgisayar oyunlarına olan düşkünlüğüm sebebiyle sitemde onlara özel bir bölüm ayırdığımı biliyorsunuz. Bugün de sizlerle bir bilgisayar oyunu için yapılmış müzikleri paylaşıyorum: “Braid” adlı oyunun müzikleri, new age müziğin en gözde örnekleriyle bezeli.

Braid oyununu henüz oynamamış olmakla birlikte, okuduğum kadarıyla kreatif bir puzzle oyunuymuş. Xbox ve Windows platformlarında çıkmış.

Albümdeki parçalar bir kaç farklı sanatçıya ait. Jami Sieber‘i daha önce yaptığı film ve belgesel müziklerinden zaten tanıyoruz. Bu albümdeki parçalarından 5. parça gerçekten de oldukça kaliteli. Bir oyunda böylesine güzel bir parçaya yer verilmesi, beni oyunun tasarımıyla ilgili merak dolu bir hale soktu. Şimdilik bu merakımı aşağıdaki oyundan alınmış görüntülerle tatmin ediyorum.

Parçaların telif haklarını görmek için tıklayın.

Kalıcı bağlantı

Related Posts

3 Responses to Sieber, Kammen, Fulton and Schatz – Music from Braid
 • Baran Karakoç

  Kesinlikle oynanması gereken bir “sanat oyunu”. Gerek hikayesi, gerek görsel sunumu, gerek bulmaca mantığının hikayeye yedirilmesi, gerek kurgusu, gerek müziği olsun, ne olursa olsun siz koyun adını, mükemmel!
  Yalnız pek iç karartıcı bir oyun. Bu yüzden özellikle sonunun oynanması depresyona sebebiyet verebilir, aman diyeyim.

 • mukaddes örmeci

  müthiş.. .
  klasik müzik hayranı biri olarak ‘burayı daha önce nasıl keşfedemedim’ diye epey hayıflandım.
  yüreğinize, emeğinize sağlık.
  sonsuz teşekkürler.. .

 • enokaya

  hocam eline sağlık , harika müzikler ama indirme linkleri yok mu nunlarin ? benmi göremedim !?
  indirip kaydetsek ne güzel olurdu 🙂

  teşekkürler

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER