10. Yıl Hatıra Kitabı Kazananlar

10. Yıl Hatıra Kitabı Kazananlar

10. Yıl Hatıra Kitabı Kazananlar

Devletsah.com’un 10. yılı için Lukapu tarafından hazırlanan hatıra kitabını kazananlar nihayet belli oldu. 146 kişinin katıldığı çekilişi random.org sitesi vasıtası ile yapıp videoya kaydettim.

Çekilişe katılmak için bıraktığınız birbirinden güzel yorumları okurken inanın gözlerim doldu. Her birinizden çok şey öğrendim. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Bir de Lukapu’ya teşekkür lazım. Umarım hazırladıkları kitabı siz de beğenirsiniz.

Kazananlar
 1. Ayşegül Coşkun
 2. Kadriye Kabak
 3. Ülkü
 4. Neslihan Koçak
 5. Kezban Işık
 6. Nilüfer Çiçeği
 7. Handan Oduncu Yaylacı
 8. Fahriye Kaya
 9. Dilek Görgel
 10. Yegan Erdem
Yedekler
 1. Gülşah Pamuk
 2. Ufuk Yalçın
 3. Özlem Güller
 4. Lama Mutfakta
 5. Nurhan Kaygusuz
Notlar
 • Kazananlara bir e-posta gönderip posta adreslerini isteyeceğim. 1 hafta içerisinde cevap gelmezse sıra yedeklere geçecek.
 • Fahriye hanım ne kadar şanslısınız. Yedeklerde de ilk sıra size çıktı. Ama asil olarak kazandığınızdan yeni bir kişi daha çektik.
Kalıcı bağlantı

Related Posts

7 Responses to 10. Yıl Hatıra Kitabı Kazananlar
 • Dilara

  Çok şanssızım ya. Çok istemiştim halbuki 🙁

 • şahika

  aa ama ben de katılacaktım :” görmemişim çekilişin başladığını..

 • nimet

  üzüldüm çıkmadığına belki de gec kaldığım için girmedim bile… kısmet artık daha nice on yıllar görürüz inş.

 • nesrin

  Devletşah hanım her gün ziyaret ettiğim sitenizi iletişim problemi vardı kaçırdım kurayı malesef , mansiyon vardır belki !! kitabınızın yerini kütüphanemde hazırladım bilgilerinize başarılar selam sevgiler………………………..

 • Neslihan Koçak

  İnanamıyorum! Ekranda adımı gördüğümde o kadar sevindim ki.. Oğlum bile sevincimden mutlu oldu.. Teşekkürler, irtibata geçmenizi bekleyeceğim. Yeniden hem sizin hem hazirlayanlarin ellerine sağlık 🙂

 • Berna

  Devletşah hanım,
  Sitenizi çok uzun zamandır ara ara takip ederim. Kitap çekilişini kaçırmışım ama olsun. Benim yorumum şöyle olurdu: Verdiğiniz tarifler gerçekten çok kolay uygulanıyor ve lezzeti mükemmel oluyor. Emeğinize sağlık. Yalnız benim en çok okuduğum yazı ise sizin masalınız. Keşke benimde sizin ve eşinizin gibi anlatabilecek bir masalım olsaydı! Allah mutluluğunuzu daim etsin. 15 gülden bir tanesi benim olamadı ama kendi masalımı yazmam için bana dua eder misin? 20. 30. yılını görmek dileğiyle. Başarılarının devamını dilerim.

  Berna

 • ülkü

  kitap elime ulaştı çok teşekkür ederim keyifle kullanacağım daha nice 10.seneleriniz olması dileğiyle..

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER