Yeni bir şeyler…

Yeni bir şeyler…

Yeni bir şeyler…

Sevgili Günlük;

Kaç haftadır yazmıyorum diye üzüldüğünü biliyorum. Ama sanma seni unuttum. Hep aklımdasın. Yepyeni işlere kalkıştım. Sana renk katacak hareketli işler. 10.5 yıldır ‘Şimdi yeni bir şeyler söylemek lazım’ demiyor musun? İşte sana yenilik.

Devir ekranların devri… Okuyan kalmadı deniliyor. Haklılar. Okusak da ekranlardan okuyoruz. Ben de düşündüm taşındım bir videolu günlük tutmaya karar verdim. ‘Eee… bunun neresi yenilik. Sen zaten Türkiye’de blogundan ilk video yayını yapan kişi değil misin? 10 yıldır video üstüne video çekiyorsun dediğini duyar gibiyim. Haklısın, evde çektiğim onlarca video, 130 bölümlük makarna serisi, 30 bölümlük peynirli tarifler serisi, Konu Konuyu açtı hangoutları, gezi belgeselleri derken çoook videom olmuş. Ama bu başka. Bu defa yapımcı da benim, yönetmen de benim, kameraman da benim, montajlayan da benim, oyuncu da benim. Kısacası herşeyiyle tamamen benim.

Bu videolar herşeyiyle benim. Benim dünyam, benim alışkanlıklarım, benim yediklerim, benim okuduklarım, benim yaşadıklarım. Hep diyorum ya çok gevezeyim, parmaklarım çenemin hızına yetişemiyor. İşte yazamadıklarımı anlatıyorum bu videolarda.

Merak ettiysen işte videolu günlüğümün adresi:

https://www.youtube.com/devletsahvlog

Gel seyret… İstersen subscribe tuşuna basıp abone ol. Böylece videolar yayınlanır yayınlanmaz haberin olur. Cep telefonundan abone olacak olursan hemen yanındaki zil işaretine bas ki telefonuna da haberi gelsin yeni videoların.

Merak etme senin yerin hep ayrı. Seni yazısız bırakmam.

Kalıcı bağlantı

Related Posts

One Response to Yeni bir şeyler…
Yorum yapın

YORUMU GÖNDER