Bugünkü konuğumuz…

Bugünkü konuğumuz…

Bugünkü konuğumuz…

Biliyorum yaklaşık bir aydır, çevirdiğim dolaplar videosundan beri nerede, ne zaman gibi sorular uçuşuyor etrafta. İşte cevap: istediğiniz an, internete bağlanabildiğiniz her yerde. Evet evet yanlış okumadınız. Programımız internette yayınlanıyor.

Biz çekimler sırasında, katılan misafirlerimizle ve set ekibiyle o kadar eğlendik ki anlatamam. Umarım siz de seyrederken eğlenirsiniz.

İşte karşınızda ‘Devletşah’la Bizim Usul Makarna Tarifleri

İyi seyirler.

Link
Kalıcı bağlantı

Related Posts

16 Responses to Bugünkü konuğumuz…
 • derya

  Sevgili Devletşah reklam filmlerindeki başarın süper.Başarılarının artarak devamını dilerim.Bizim gurur kay
  nağımızsın sevgiler…

 • serinmavi

  Tebrikler canım benimmmm,başarılarının artarak devamını diliyorum

  Selamlar…

  Sevgiler…..

 • sevilay

  sevgili devletşah…kutlarım …ben de merak ediyordum…ne zaman nerede diye …elbette keyifle izleyip,göreceğiz…bu arada mutfak sohbetlerimiz yarım kaldı…bizi bilgilendirirsen sevinirim . bu nasıl bir bakımdır üzerinden yıllar geçmi gibi geldi bana….sevgiler canım….

 • sema

  Bende basarilarini tebrik ediyor ve de devamini diliyorum.

 • cocuklacocuk

  kutluyoruz sevgili Devletsah. Gezmiştik geçen hafta, çok beğendik.

 • Seyfullah

  Devletşah Hanım, çok güzel işlerin içinde yer alıyorsunuz. Tebrik ederim. Eşim sizin yemek tariflerinizle sofrayı süslüyor. Teşekkürler.

 • Hansa

  tebrikler daha iyi işlere de imza atman dileği ile sevgili devletşah

  sevgiler.

 • sibel

  Çok güzel, çok hoşta yazılarını ilgiyle takip ettiğim Sn. Arman Kırım yemeğini bitirene kadar sohbeti sürdürseymişsiniz daha iyi olurmuş. Çok beğendiğini söylediği yemekten bir kaç kaşık aldıktan sonra kalkıp girmesi bence tuhaf olmuş. Hele tabağa bir bakışı var ki… Bu benim şahsi görüşüm tabi ki taktir sizin. Ama bence daha profesyonel bir ekiple çalışmalısınız.

 • Devletşah

  Sevgili Sibel;

  Arman hoca o gün bizimle 4-5 saat kadar vakit geçirdi. Yemekten bir koca tabak daha yedi.

  Burada ekibin profesyonelliği ile ilgili bir problem yok. Seyredilebilecek uzunlukta video yapabilmek önemli. Bu bir tv programı olsaydı 20 dakika sonunda format gereği zorunlu olarak kesilebilirdi. Tadına hiç baktırılmayabilirdi vs. Birçok örnek var değil mi?

  Sevgiler

 • sibel

  Dediğim gibi benim şahsi görüşüm. Seyrederken garipsediğim ve eksik bulduğum bir yönü paylaşmak istedim. Gene de en azından sanat yönetmeniyle ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum.

 • arzu

  sevgili devletşah bir kaç tane videonu açtım ne yazık ki hepsini izleyemedim çünkü ses tonun bana rahatsızlık verdi selva reklamlarında neden bennu yıldırımların seni konuştuğunu da anlamış oldum.
  ikinci eleştirim hhhh ııı gibi sesler çıkarman şey kelimesini çokça kullanman ve sade makarna haşlama videonda paketi gösteriyorsun ve arkasını okuyorsun ya hani şu pencere tencere kısmı videoyu izleyenler ne demek istedğimi anlayacaklardır.
  daha yazılı bir şeyi hatasız okuyamazken bu videoları neden sana çektiriyorlar ve yayınlanıyor anlayamadım.
  bari tekrar çekseydiniz ve hatasız yayınlasaydın.

 • Devletşah

  Arzu hanım;

  Allah sesimi böyle yaratmış. Yapabileceğim bir şey yok malesef…

 • Cafe Aroma

  Siz yorumlara takılmayın, zaten takılmazsınız da. Ben sizi ilk asansörde çekilen reklamda gördüğümde sevinçle eşime bir seslenmişim ki. Tabii o sizi hiiiç bilmediği için oldukça şaşırmıştı. Ben sizin çektiğiniz fotoğraflara bayılıyorum. Sesiniz de bazılarına kötü geliyorsa kusur kalıversin ne olacak…

 • ARZU

  Günaydın Devletşah. Reklam filmi gerçekten çok başarılıydı. Başarılarınız devamını dilerim. Sevgilerimle…

 • arzu

  Arzu hanım;

  Allah sesimi böyle yaratmış. Yapabileceğim bir şey yok malesef…

  bunun için tabii ki yapabilecek bir şey yok. ama elinize aldığınız bir metni hatasız okuyabilirdiniz bu sizin elinizde olan bir şey ya da hatalı okuduysanız tekrar çekilemez miydi?
  yemek programı sunuyorsunuz pencereye makarnaları boşaltın diyorsunuz sonra tencereye diyorsunuz bu kısım yeniden çekilmeliydi bence. sonrasında bir hata var mı bilemiyorum çünkü ordan sonrasını seyretmedim. zaten sizin siteniz çok sorunlu hiç açılmıyor ne zaman sayfayı açmaya çalışsam o kadar çok hata veriyor ki işkence gibi.

  size iyi bayramlar.
  çalışmalarınızda başarılar.

 • nesrin turan

  Tebrikler başarılarının devamını diliyorum selam srvgiler……………………….

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER