Emre Altuğ yemeklerimi merak ediyormuş!

Emre Altuğ yemeklerimi merak ediyormuş!

Az evvel yorgun argın evin kapısından girdim. Kalan son enerjimle siteme ve e-postalarıma bakmak için bilgisayarımın başına oturdum. Daha önce E-tohum toplantıları ile ilgili olarak size bahsettiğim Burak Büyükdemir‘den Yemekteyiz başlıklı bir posta geldiğini görünce hemen açtım. Bir link ve şifreden oluşuyordu. Linke gidip, şifreyi girdiğimde aşağıdaki video ile karşılaştım.

Burak’ın bana gönderdiği video çok yakında açılacak bir sitenin habercisiymiş. Gercekten.com vasıtası ile hayranı olduğunuz bir ünlüyü seçiyorsunuz, istediğiniz mesajı yazıyorsunuz, mesajınız seçtiğiniz ünlü tarafından bir videoya kaydediliyor. Video ve imzalı bir resim verdiğiniz adrese teslim ediliyor.

Yemekteyiz’e katılmayacağım aşikar da, belki Emre Altuğ’u yemeğe çağırırım. Gerçekten de…

Link

Kalıcı bağlantı

Related Posts

10 Responses to Emre Altuğ yemeklerimi merak ediyormuş!
 • taner tarlakazan

  Süper

  This comment was originally posted on FriendFeed

 • sunipeyk

  Ah çok güzel çok güzel de … yemekteyiz olmamış hakikaten 🙂

  This comment was originally posted on FriendFeed

 • Handem

  Şaka yapıyorsun sandım… Gerçekten.com çok meraklandım 🙂

 • deniz

  Eh birlikte bol bol Sisli Terakki dedikodusu yaparsiniz artik Emre Altig yemege gelince. O senden bir uc sene buyuk olmali. Hatirliyor musun okuldan? Ben cocukken bi kere onun oynadigi Kesanli Ali Destani’ni izlemistim, ablam da oynuyordu.

 • sibel

  çok güzel bişiy lsa gerek.hergün pc mi açık google ile güne başlıyorum.ilk yazdığım isimde devletşah luyo.her sabah bunu yapıyorum.yeni bişiyler eklemişsinizdir diye.çok eklemiyrsunuz siteye.günler geçiyooooo.daha sık güncelleseniz.yemek yapsanız daha çok bişiyler paylaşsanız daha iyi olucak gibime geliyo.ama yinede sizi çok seviyrum.sıkılmadan googla hala devletşah yazmaya devam edicem.alhtan size bol bol enerji vermesini temenni ediyrum.böylelikle hem işinize hem özel hayatınıza hemde biz site takipçileri ile daha fazla şeyler paylaşmanız için.hoşçakalın 😀

 • Yasemin Aslıhan Babalık

  vay beee süpermiş gerçekten

 • Devletşah

  Deniz;

  Yemeğe gelirler mi bilemem ama, Emre Altuğ’u Terakki’den sen söyleyince hatırladım.

  Sibel;

  İnan ben de senin kadar çok istiyorum daha sık yazmayı. Gel gör ki bazı günler o kadar erken gidip, o kadar geç geliyorum ki uyumaya vaktim olmuyor.

 • BETÜL

  harika yaaa Devletşah benide çağırsana Emre Altuğ geldiğinde 🙂

  sevgiler

 • asya yusof

  devletsah sitemde sana ait bir odul var lutfen onu alirmisin..
  tesekurler..

 • volkanbk3

  yemekteyiz’e katıl, aç laptobunu setin üstüne kendi tarifinden yap =P

  sibel:
  bol bol enerji var zaten devletsah’da çok az gördüm ama ikisinde de yerinde durmadı, gezindi susmadı konuştu, konuşturmadı =)))

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER