Görsel Sanatlar Dergisi: Womag

Görsel Sanatlar Dergisi: Womag

Womag

Binnur‘un “bak bu dergide yazılarım çıktı” diyen e-postası ile Womag ile tanıştım. Womag da Yemek.Nâme gibi sanal ve ücretsiz bir dergi. Womag bir sanat dergisi. İçinde fotoğraflar, resimler, çizimler var. Bazılarını eminim çok beğeneceksiniz. Ben özellikle fotoğrafları çok beğendim.

Link
Kalıcı bağlantı

Related Posts

3 Responses to Görsel Sanatlar Dergisi: Womag
 • cocuklacocuk

  cok guzel bir dergi olmuş..fotoğraflar da resimler de harika…bütün emeği geçenleri tebrik etmek istiyorum

 • binnurakhun

  Devletsah’cıgım kosturmaktan tesekkure vaktim olmuyor. Bir de kedime yapılan kücük bir operasyon, uzerine delik kulaklara küpe bile takamayan şahsıma kalmış kedi hemşireliği işleri ile sarsılmıs durumdayım. Okullarda yakında kapanacagı icin iş yukumuz artmıs durumda.

  Yazanların en büyük istegi okunmaktır bilirsin. Daha cok okunmak ve dahil oldugum bu hoş dergiyi baskalarına tanıtmak istemistim. Katkından dolayı cok tesekkur ederim.
  Sevgilerimle.

 • mehmet peker

  Ş.URFADA İKAMET EDEN BİR ARAŞTIRMACIYIM.SANAT VE EDEBİYAT KONUSUNDA DESTEKLEYİCİ FAALİYETLERDE BULUNUYURUZ.BU BAĞLAMDA HALKA VE AKADEMİK ÇEVREYE AÇIK BİR KÜTÜPHANE OLUŞTURDUK.SÜRESİZ VE ÖZELDEDE SÜRELİ YAYINLARI KAMUYA SUNUP
  BU YAYINLARLA TOPLUMUN TANIŞMASINI SAĞLAMAYI AMAÇLIYORUZ.
  AMA GENİŞ BİR YAYIN YAPISINA URFA KOŞULLARINDA ULAŞMAK ZOR.
  BU NEDENLE YAYIN EVLERİNDEN ÖRNEK BAZINDADA OLSA BİRKAÇ YAYINLARINI VE DERGİLERİN BİR KAÇ SAYISINI TALEP EDİP BUNLARI TANITMAYI AMAÇLADIK.BU KONUDA DESTEK OLACAĞINIZA İNANIYORUZ.
  SAYGILAR SELAMLAR.MEHMET PEKER.ESENTEPE MAH.OSMANGAZİ CAD.AHMET TAŞÇI APT. NO:1-2 Ş.URFA 0414 3145000

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER