Hepsi bir arada cevaplar!

Hepsi bir arada cevaplar!

Hepsi bir arada cevaplar!

Parmağımdaki rahatsızlık nedeniyle sağ kolum özellikle de bileğim halâ ağrı içinde. Gerçi itiraf etmeliyim doktorun tavsiyeleri ağrımı epey azalttı. Ancak halâ çok kullanmamaya çalışıyorum. İş yerinde kullanmamam mümkün olmadığı için sitemle ilgilenmekte zorluk çekiyorum.

Diğer yandan; bu sıra işlerimiz o kadar yoğun ki bazı akşamları ve haftasonunu şirkette geçirmek zorunda kalmak da siteme ilgimi istemeden azaltıyor.

Öncelikle hem sağlığım hem de yeni makinamla ilgili bütün iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Sonra turist olma isteğimi davetleriyle daha da arttıran herkese ayrıca teşekkür ederim. Umarım her birinizi tek tek ziyaret etme, her birinizle tanışma fırsatı bulabilirim…

İçinde bulunduğum bu karmaşık durumda siteme gelen bazı soruları kaçırdığımı fark ediyorum. Soru sorup da cevap alamayanlar varsa lütfen beni affetsinler. Umarım vermediğim cevaplar yüzünden zor durumlarda kalmamamışlardır. Kendilerinden sorularını sordukları yazının linkini bu yazının yorum kısmına yazmalarını rica edeceğim.

Tekrar ilginiz, güzel dilekleriniz çok teşekkür ederim…

Kalıcı bağlantı

Related Posts

7 Responses to Hepsi bir arada cevaplar!
 • Şükrü

  Devletşah, ben de özür dileyerek o kadar işin gücün arasında “parmağınla ilgili geçmiş olsun, şifalar dilerim” ve “yeni makinanı da güle güle kullan bir an önce iyileşip” demeyi unuttum :(. Şimdi diyorum işte.

  Eskişehir rehberiniz de benim bu tarafa gelirseniz 🙂 Bu meraklı kişiliğe ne kadar yeterli bir rehber olurum onu bilemem ama belki bir şeyler kaparız ustadan ha? 🙂

 • Hülya

  Sevgili Devletşah,
  Tekrar geçmiş olsun diyorum.Sağlığımız en büyük zenginliğimiz.”İnsanın neresi ağrıyorsa canı oradadır”diye bir deyiş vardır.Umarım en kısa zamanda parmağın sağlığına kavuşur.
  Benim Yemekname ile ilgili bir sorum olmuştu bir de şimdi merak ettiğim bir konu oldu… Siteler Yenili(n)kler’e nasıl ekleniliyor ?
  Sevgi ile kal…

 • Devletşah

  Sevgili Şükrü;

  Tanışalı neredeyse 1 yıl oldu değil mi.. İnşallah bir fırsat olursa geleceğiz Eskişehire..

  Sevgili Hülya;
  Yemek.Name sorunu orada cevapladım. Senin siteni de hemen “Yenili(n)klerée ekliyorum.

  Sevgiler

 • elvan

  Devletşah’cığım,
  Çok geçmiş olsun. Yoğun şekilde bilgisayar kullananlar bu tür rahatsızlıklar yaşayabiliyorlar maalesef.
  Çok güzel fotoğraflar çekiyordun. Kimbilir yeni makinanla nasıl olacaklar. Güle güle kullan:)
  Sevgilerimle…

 • Mutfakta Hoş Seda

  “İnsanın neresi ağrısa canı orada” der annem kimbilir ne zorluklar çıkarıyordur ağrıyan parmak çok geçmiş olsun. Birde sorum var size Yenilinkler bölümüne kayıt olabiliyormuyuz ??
  Sevgiler

 • Serinmavi

  Geçmiş olsun canım.Acil şifalar diliyorum Rabbimden senin için….Selam ve sevgiler….

 • dilek

  merhaba devletsah,
  oncelikle gecmis olsun dileklerimi iletmek isterim…
  senin yasadigin bu saglik sorununu bende hem sag hemde sol bilegimde bas parmagimda yasadim…karpal tunel sendromu deniyormus surekli bilgisayar kullananlarda yasaniyor bu sorun daha cok…
  benim doktorum direk kortizon ignesi ile tedaviye basladi suan iki bilegimde de sorun yok ama isimin cok yogun oldugu gunlerde agrilar yasiyorum…
  tekrar gecmis olsun…
  sevgiler

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER