Kabak Tadı

Kabak Tadı

Balkabağından Ejderha

Kabak-Ye gününden beri devam eden Kabak Tadı projesi halâ devam ediyor biliyor musunuz?

Kabak Tadı Projesinde toplanan tariflerle Finduk Zamanı gibi bir kitap çıkartılıp geliriyle ihtiyacı olan bir okula yardımda bulunulacak.

Bunun için yapmanız gereken iki şey var. Birincisi tarifinizin altına “Her hakkı bloglararası Kabak Tadı projesine aittir. Bu yazı ile ilgili hiçbir maddi talebim olmayacaktır.” yazmanız, ikincisi Oya hanıma haber vermeniz.

Linkler
Kalıcı bağlantı

Related Posts

12 Responses to Kabak Tadı
 • dilek

  Selam Devletsah kabak tarifini kime yolluyoruz orayı anlamadım, sizi siteye mi?

 • Devletşah

  Sevgili Dilek;

  Oya hanıma yani Kedili Mutfaklar Blogunun sahibine e-posta atıyorsunuz.

 • Oya Kayacan

  Devletşah, sağol çok iyi ettin bu duyuruyu eklemekle. Benim biliyorsun, fındık kitabının bu kadar gecikmesiyle boynum büküldü biraz… Üzülünce böyle olurum, kaçarım.
  Kabaklarımıza hız vereceğim artık. Oğlak Yayınevi’ne o da söz verildi çünkü.
  Ne zaman geliyorsunuz?

 • Devletşah

  Oya hanım;

  Kitap projeleri istenmeyen sebeplerden, piyasa koşullarından dolayı böyle sarkabiliyor. İnşallah her ikisi de tez vakitte çıkar. Biz Temmuz başında tekrar İstanbul’lu olacağız. Çok işimiz var çook.

 • Müge

  Devletşah, etkinliği tekrar duyurmakla çok iyi ettin. Benimde kabaklı havuçlu bir salatam var, aslında üşenmeyip yapsamda göndersem ne kadar iyi olur.
  Bu arada ben bir ihbarda bulunmak istiyorum :), Münevver (http://nanelimon.blogspot.com/) bugün harika bir kabaklı rulo yapmış sanat eseri gibi, etkinliğe katılsa onunla ne iyi olur.

 • pelin

  SEVGÄ°LÄ° DEVLETÅ?AH
  PROJEYE BÄ°R TARÄ°F YOLLAMAK Ä°STÄ°YORUM AMA OYA HANIMIN MAÄ°L ADRESÄ°NÄ° BULAMADIM

 • Devletşah

  Sevgili Pelin;

  Oya hanım’ın adresi kaycanoya [at] g m a i l . c o m tabi siz düzelterek yazın. Ben spam oluşmasın diye ayrı yazdım.

 • Oya Kayacan

  Sevgili kızlar, lütfen kayacanoya [at] superonline.com adresimi kullanın. Gmail over quota olmuş… Hani kota mota yoktu, kullandıkça genişliyordu?

  Devletşah’cığım yazıdan yoruma girebildim. Ana sayfadan yoruma girme durumumu şimdilik çözemedim. Sevgiler.

 • Selen

  Sevgili Devletşah,
  Bize bu organizasyonu hatırlattığın için teşekkürler. Müge’nin de dediği gibi ben de Münevver’in kabaklı rulosuna bayıldım. Hemen katkı için evdeki tariflere bakacağım. Çok sevgiler

 • Münevver

  Sevgili Devletşah,”Kabak Tadı” umuyorum ki “Fındık Zamanı” gibi katılımı çok olan bir proje olacak. Sevgili Müge ve Selen’e teşekkür ederim. Ben o yemeği zaten “Kabak Tadı” için yapmıştım.(Uydurmuştum.) Biraz gecikmemin nedeni tarla kabağının çıkmasını beklememdi. Zinnur’cuğuma gönderdim. Oya’ya ulaşamadım ben. Sağ olsun “Kabaklı Tarifler”de yayımladılar.Ne iyi ettin de tekrar gündeme getirdin. Bak bir çok kişi bilmiyormuş.
  Sevgiyle, Nane Limon

 • Devletşah

  Ben de Müge söyleyince hemen Münevver hanıma gidip bakmıştım. Gerçekten çok güzelmiş. İlk fırsatta deneyeceğim. İçine kıyma girmezse kabak yiyebildiğime karar verdim. Ama dolmasını asla…

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER