Sanal Dünya Tarifleri

Sanal Dünya Tarifleri

Sanal Dünya Tarifleri

Bağdat Caddesindeki Komşu Fırını gördünüz mü bilmiyorum ama çok hoş bir binası var. Bu üç katlı binanın orta katı Komşu Komşuya Yaşam Merkezi olarak kullanılıyor. Ücretli ve ücretsiz birçok ders aktiviteye ev sahipliği yapıyor.

Bendeniz de Komşu Komşuya Yaşam Merkezinde 21 Eylül salı günü ilk dersimi vereceğim. Sitemdeki tarifler sanal dünya’dan çıkıp gerçek dünyada sizlerle bu sayede buluşmuş olacak…

Kayıt olmak ve ders programını görmek için burayı ziyaret etmeyi unutmayın.

Kalıcı bağlantı

Related Posts

7 Responses to Sanal Dünya Tarifleri
 • Sibel

  Sevgili Devletşah Hanım;

  Sizi, yaptıklarını hayranlıkla takip ediyorum. Ders de vereceğinizi okuyunca tebrik etmek istedim. Bir de bir şeyi merak ettim. Yemekname’nin eylül sayısı neden daha yayınlanmadı? Her ay büyük bir merakle bekliyorum çünkü.

  Ayrıca başarılarınızın devamını diliyorum.

  Sevgilerimle

  Sibel

 • Pinar

  Devletsah,

  Ben de cevre muhendisiyim 🙂 Boyle basarili ve tatli biriyle meslektas olduguma cok sevindim. Okulda icimize ascilik tohumlari da mi katiyorlar nedir.

  Pinar

 • cicorr

  Komşu Komşuya Yaşam Merkezi’ndeki etkinlik listesine her bakışımda neden hep haftaiçi bu dersler?neden hep kaçırıyorum? diye üzülürken bir de sen eklendin o programa..
  daha çok üzüntü daha çok nedennn nedennn …….

 • nesrin

  Devletşah hanım çok isterdim bende orada olmayı , okullar açıldı malesef gelme şansım olamadı başarılarınız daim olsun sevgiler…

 • yasemin babalık

  aaaa yeni okuyorum süper haber bu, tebrikler…

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER