Yemek.Name Dergisi Temmuz 2008 sayısı

Yemek.Name Dergisi Temmuz 2008 sayısı

Yemek.Nâme Temmuz sayısı kapağı

Biraz gecikmeli de olsa temmuz sayımız beğeninize sunuldu.

Birçoğumuzun en sevdiği meyveler hep bu aylarda yetişiyor. Kışın bu lezzetleri sofralarda bulundurmanın yolu malum reçellerden geçiyor. Bu sayımızda birçok reçel tarifi bulacaksınız.

Tariflerimiz dışında ilgi ile okunan “Bekar Erkek Olmak” köşemiz, El işi köşemiz de keyifle devam ediyor. Bu sayıda aramıza yeni bir yazar katıldı. Süleyman Sönmez bundan böyle tarihte, dinlerde ve başka kültürlerde yemek konulu yazıları ile bizimle birlikte olacak.

Herkese çok keyifli bir temmuz ayı diliyoruz.

Sayfalarınızdaki bannerları değiştirmeyi unutmayın.

Kalıcı bağlantı

Related Posts

5 Responses to Yemek.Name Dergisi Temmuz 2008 sayısı
 • tijen

  Sevgili Devletşah ve Yemekname ekibi,
  Bizimle paylaştığınız bu rengarenk, yaz kokulu dergi için hepinize teşekkürler. Hoş bu sıcaklarda insanın içinden mutfağa girmek gelmiyor ama bazı tarifler var ki denemeden olmaz. Mutfaklardan Taşan Öyküler’e de yer verdiğiniz için çok çok teşekkürler.

 • diloş

  Devletşah abla;
  Yemek.name her zamanki gibi çok güzel :). Bir kaç tarifi not aldım hemen… Biliyor musun, ben de kendime bir site hazırlıyorum. Pek sana göre değil ve daha pek birşey olmadığı için ilgini çekmeyeceğini biliyorum… Olsun belki bir ara bakarsın :). Bu arada mail adresini öğrenmek istiyorum. En kısa zamanda söylersen çok sevinirim :))

 • Margot

  İlk çıktığı günden beri her sayısını heyecanla bekliyorum. Ellerinize sağlık demeden edemeyeceğim 🙂 Güzel tariflerinizle dolu bu dergi için çok teşekkürler & kucak dolusu sevgiler!

 • çiğdem

  ne kadar dolu dolu bir dergi olmuş. ellerinize sağlık.

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER