187. Sayfa

187. Sayfa

Bembi’ciğim beni çok sevebileceğim bir oyun için sobelemiş. Son zamanlarda uzun kitaplara tahammülüm yok. Aslında uzun olan hiçbir şeye tahammül edemiyorum. Her şey hızlı ve pratik olmalı.

Satır

Çevremdeki kitaplara baktığımda 187 sayfayı bulabilecek bir kitap malesef göremedim. Larousse Gastronomique dışında. Merak edenler için yazayım 187. sayfasında cevizden bahsediliyordu.

Hemen kolilerin olduğu odaya girip bir tanesini açıp elimi uzattım. Ä°hsan Oktay Anar’ın “Amat” kitabı çıktı. “Puslu Kıtalar Atlası” kitabını o kadar beğenmiştim ki Amat’ı da çıkar çıkmaz okumuştum. Sonunu merakla beklemiş, bitirdiğimde sanki aceleye gelmiş izlenimini edinmiştim.

Gelelim 187. sayfasına… Ben açıp ilk cümleyi okuduğumda şaşırdım. Bakalım siz de şaşıracak mısınız?

“Bu kitabın ilgini çekeceğini düşündüm,” dedi.

Satır

Å?ahika ve Derya bakalım hangi kitaplardan ne yazacaklar.

Kalıcı bağlantı

Related Posts

5 Responses to 187. Sayfa
 • Deniz

  Bunu sık sık söylemekten ben bıkmadım, sen de benden duymaktan bıkma; böylesi birşey sana yakışır… İlginç bir tesadüf, sen bir tür mıknatıssın kanımca 🙂

 • Bembi

  Çok hoş olmuş! gerçekten 🙂 Bu mesajı üzerime alıyorum izninizle çünkü Amat’ı hala okumadım ve okumak istiyorum! Ayrıca 187 fotoğrafı da çok güzel. “bilin bakalım bu nedir” oyunu için çekilmiş bir fotoğraf gibi duruyor sanki 🙂

 • Lama

  cok bir fikir, 187 de guzel sayi tam bana gore asal 🙂
  Devletsah bir de sikayetim olacakti, blogcu’yu filan da elestiriyorum ya senin site de bazen acilmior, hata veriyor …Sen de gecenlerde bahsetmistin sanirim, cozumu yok mudur acaca?

 • Derya

  Devletşah süper bi cümle çıkmış valla:-)
  Benim dün pc m çöktü, neyseki eşim hemen halletti, dün de zaten sitene girememiştim sobeyi görmedim, son zamanlarda zor giriyorum, zaten bazen kendi siteme de giremiyorum, millet yemek sitelerinden çıkmaz oldu galiba 🙂 ben de cevabı hemen yazıcam inşallah, aman pc çalışsın da başka birşey istemiyorum 🙂

 • Å?ahika

  kitap okumayı seven biri olarak ben de bu oyuna bayıldım 🙂 ne yazık ki yazamadım bir süredir, en kısa zamanda ben de yazacağım:)

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER