PC Net ve Devletşah

PC Net ve Devletşah

PC Net, Nisan 2006

Videobloglar konusundaki bir yazıda sitemden bahsedilmiş.

Dün akşam eşim elinde her zamanki gibi dergilerle kapıdan girdi. Ben yemeği hazırlarken o da bana "Sen bu dergilere bakıyor musun? İlgini çekecek birşeyler çıkar belki. Arada göz at istersen." cinsinden telkinlerde bulunuyordu. Yemeğe oturmadan önce elime bir tanesini alıp karıştırmaya başladım. Kapakta Videoblog başlığını görünce ne yazmışlar acaba diye o sayfayı bulup açtım. Aklıma benden bahsedecekleri hiç gelmemişti. Sayfayı açtığımda ananas soyan ellerimi görünce ne kadar şaşırdığımı anlatamam. Tabi "Tek rakibim Devletşah" diyen Mert Ulaş‘ı unutmamışlardı.

Eğer videoblog yapmak istiyor ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız PC Net’in Nisan 2006 sayısı sizin için çok faydalı olacaktır.

Kalıcı bağlantı

Related Posts

4 Responses to PC Net ve Devletşah
 • dilek -

  selam kısa bir süre önce sitenle karşılaştım inan müptelan oldum sıten harıka her gün takıp edıyorum.yalnız bır sorun var görüntülü yemek tarıflerınde çok duruyo bazande takılıp hiç ilerlemiyo tarıflerın malzeme ve yapılışını ayrıetten yazarsan sevınırım mesela

 • FİGEN KARAVAS

  Devletşah tebrik ederim,
  ama alışıyoruz biz senin bu güzel ilerleyiş haberlerine, emeğinin karşılığını alıyorsun çok güzel, devamını diliyorum..

  Sevgilerimle,
  Figen

 • nursen karaca

  merhaba arkadaşım.bugün karıştırırken site rastgeldim.gerçekten bir harika.ellerine sağlık.benimde siteme beklerim canım.www.blogcu.com/sumeyraca

 • havva

  Haşhaşlı lokumun tarifini göremedim, merak ettim neden görüntü gelmiyor,cevaplarsanız sevinirim.siteniz çok güzel tebrik ederim.

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER