Ramazan Yoğunluğu

Ramazan Yoğunluğu

İnanın bu yazıyı garip duygular içerisinde yazıyorum. Oluşan duruma sevinsem mi üzülsem, mi bilemiyorum. Dünden yani Ramazan’ın ilk gününden bu yana siteye giriş zorlaştı. Özellikle öğle saatlerinde site trafiğinin artması nedeniyle sitemin yayın yaptığı sunucular yükü kaldıramayıp, kapanıyorlar. WordPress kurulumu ile ilgili gördüğünüz garip sayfalar bu nedenle oluşuyor. Sunucuların daha sağlıklı çalışması için uğraşıyoruz.

Gösterdiğiniz ilgi ve sabır için teşekkür ederim.

Kalıcı bağlantı

Related Posts

5 Responses to Ramazan Yoğunluğu
 • Hediye Özgen

  Merhaba,

  Bende sabah beri neden karşıma WordPress çıkıyor diye anlamaya çalışıyordum.
  Sağlık olsun 🙂

 • FATOŞ

  Öncelikle hayırlı ve bereketli ramazanlar Devletşah hanım.nasılsınız?Sitenizi beğenerek ziyaret ediyorum.yemek tariflerinizi boş vakit buldukça uygulamaya çalışıyorum.Başarılar dilerim.

 • nergis

  merhaba sitenizi yaklasik bir senedir takip ediyourm:) bir cok tarifide denedim. wordpress zorlugunla karsilasinca üzüldüm, site kaldirildi sandim:) simdi dergiyi indirdim okumaya gitmeliyim hoscakalin:)

 • Hasan Aydın

  teşekkürler önemli değil 🙂

 • hamiyet

  Ben 2 oğlu olan yemek yapmayı bazen çok seven, bazende mutfağa uğramak istemeyen, koşturup duran klasik bir Türk kadını ve annesiyim. Sitenizi nasıl bu kadar geç keşfettim diye kendime kızıyorum şu anda beğendiğim birçok tarif var şimdiden… Ama ben oğluşlarıma hep istedikleri lazanyayı yapıcam bugün. Umarım hayal ettiğim gibi olur, kolay gelsin diyor, teşekkürler ediyorum.

Yorum yapın

YORUMU GÖNDER